Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
OK si totusi de ce nu e Budescu capitan de echipa ? Ce sa-i spuna Tanase ? Eventual saru* mana, nenea !
Trebuia sa le dati nota ..1.0 Ca si lui Nadia.
Da, da...toti cei de la Lazio erau cu 100 de clase peste, apararea FCSB a fost prastie da' a cumparat Gheorghe mingea si i-a interzis sa intre in poarta lui Vlad.
Cate ati luat ultima oara de la saracii ba Caracal ? Hahahaha hahahaha
5 boabe v-am dat:)))))))
Felicit saraciile de la fecesebeaua pentru ca au reprezentat tara si au adus puncte pentru echipele romanesti dar cu perfectiunea ati dat-o iar in plopi ziaristi exaltati si debusolati.
craitoiule,budescu 9?in loc sa dea gol cu latul, a vrut sa dribleze portarul!daca dadeau ei gol la cate ocazii au avut , ce se intampla dupa aia?esti total aiurea!
nu stiu ce se intampla cu morais,nota corecta ar fi un 6,este total iesit din forma care l-a consacrat si nu e singurul
Cam ai dreptate.
Cred ca ne multumim cu foarte putin! Da, jos palaria pt determinare insa daca jucam la fel joia viitoare ... ne distrug romanii! Vlad = Se vede tineretea dar si tupeul, va ajunge un portar peste medie. Aseara n a avut prea mult de lucru si cand a avut, au fost ceva emotii, vezi bara, ratarea uriasa a lor. Benzar = ca tot ce vine de la Hagi, lesinati fizic, are otita provocata de Anderson Planici = bun, cu ceva erori dar solid Gaman = bun, poate putin in urma fizic Morais = inceput timid, si a revenit apoi, a cam lasat banda descoperita prea des Pintili = zero absolut, asta joaca lampariuri pe cartonasele obtinute de el Nedelcu = doarme si acum cu tubul de oxigen, foarte moale, a gresit zeci de pase, mi a lasat senzatia ca iinvine sa planga Texeira = omul asta e facut din baterii, incredibil efort si cu 2 clase peste Pintili si Nedelcu la un loc Fl Tanase = grisina asta trebuia scos afara de catre stewarzi, spectatorii nefiind admisi pe teren Budi = talent imens, mistocareala uriasa, super relaxat ignorand efortul colectiv, insa a alergat mult, foarte mult, pacat ca in van Bizonul = EXCELENT a castigat toate duelurile la cap si a fost singurul jucator superior fizic tuturoro broscarilor Coman = a intrat bine, moale, prea moala totusi Tanase = joaca inca din amintiri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.