Comentarii (12)
 •  02 Octombrie 2009, 20:24

Daca ala l-a depasit o data , de 2ori ,de n ori pe Toni,antrenorul de ce nu l-a schimbat ca sa-l scuteasca pe saracul baiat de o asemenea umilinta.Asta a fost sa fie ala era mai bun si i-a citit slabiciunile lui Toni care nu e baiat rau.Ce sa-i faci si-a gasit si el nasul asa cum i-a nasit si el pe multi

•  02 Octombrie 2009, 14:28

Am fost la meci,fain,pacat ca n-a jucat Kone,se vede..(,dar si Koevermans la ei)..sper doar sa nu jucam returul pe zapada..Bafta,Forza CFR!!

•  02 Octombrie 2009, 14:27

daca jucau de la inceput ca in repriza a doua, lucrurile ar fi stat altfel, nu neaparat ca rezultat, dar macar ca imagine si atitudine.

•  02 Octombrie 2009, 13:42

am avut si unpic de ginion in a doua repriza iar pe prima sper sa nu o mai vad in viatza mea!filmele Horor sunt comedii pe langa alea 45 de min!las ca nu i bai sper sa batem praga acasa si pe copenhaga in deplasare si o sa ne fie mai bine!SPER...

•  02 Octombrie 2009, 11:50

FORZZA CFR!!! cu mai mult tupeu pe teren am putea face multe..oricum dupa meciurile de ieri, unii reprezinta trecutul Romaniei iar noi viitorul ei!

•  02 Octombrie 2009, 11:27

Eu nu stiu ce arbitri nimeresc clujenii astia, ca meritau vreo 2 rosii, si asta numai ce-am vazut eu. De fapt, daca vezi arbitrul fraier, insisti. Si asta ca sa nu mai spunem ca la pauza un 4-0 nu era de mirare, dupa ce s- jucat.

•  02 Octombrie 2009, 10:46

Ma baieti, intrati cu mai mult tupau la inceputul meciului, nu doar dupa pauza! Aseara parca v-ati temut de olandezi de parca ati fi jucat cu nationala Braziliei! Nu-i nimic pierdut, dar sa nu pierdem la Praga! Forza CFR!!!

•  02 Octombrie 2009, 10:03

Mare pacat ca nu am scos un egal. Daca in 1 repriza am avut noroc cu carul, in a 2-a am jucat frate fotbal shi aici deja norocul nu nea mai suris sa scoatem un egal. Eu cred ca meritam egalul. MARE PACAT. FORTA CFR!!!!!

•  02 Octombrie 2009, 09:42

clujul a jucat foarte bine in a doua repriza,dar nici psv nu a mai fortat.cfr-ul cred ca are cele mai mari sanse de calificare, sper sa nu apara surpriza si autosuficienta la meciul cu sparta.Bafta!

•  02 Octombrie 2009, 09:14

in prima repriza daca jucau ca in al 2lea ar fi putu scoate un rezultat f bun dar asa....