Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi a anunțat marea schimbare lucrată în pauza competițională la FCSB
0
Tony Da Silva a răbufnit după ce a aflat planul conducerii CFR-ului: „E o pierdere”
0
FRF a anunțat oficial încheierea mandatului lui Mircea Lucescu: „Rămâne un reper istoric”
1
„Îți vine să înnebunești!” » Apariție rară în studio: „M-am întâlnit cu Hagi la o nuntă, a scos o foaie A4 și a început...” + „Lui Ianis știi ce i-am spus?”
3
Știri din fotbal internațional
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lionel Scaloni, dezamăgit de absența unei naționale importante de la Campionatul Mondial: „Mă întristează”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
in ce mai fericit caz sa fie doar miron dar e greu de crezut,cum crezi ca antrenorii au toti si doar un jucator.....doar fiindca ala s-a testat,dar n-are cum sa fie numai el.Daca scapati doar cu ala infectat cand se fac retestarile puteti fi fericiti,dar io zic sa va asteptati la ce e mai rau
Ba da. Doar ca gigi poate manevra totul in fotbalul romanesc, ascunde cazurile, etc....in europa nu merge ! Acolo trebuie sa declari cazurile, altfel sari in sus !
Iar tu n-ai scris decat de o suta de mii de ori ca FCSB e Steaua!:))) Sau nu?:))) Eu sunt pe articolul echipei mele, spre deosebire de voi...
Eu nu inteleg care e problema. In sfarsit coboară antrenoru principal in iarba. Sta in sfarsit Gigi pe banca si da indicatii, face schimbarile. Antrenoru principal.
Au cerut sa pierdeti la masa verde cand nu mai erau date la dispozitie! Normal era sa jucati cu jucatorii valizi, si eventual, completat lotul cu tineri!
Cezarica, nu stiu care dintre noi doi e mai postac. Cred ca e 652a oara cand postezi acel sondaj. Sper ca o sa-ti tina de cald dupa eliminare si faliment :)))
Ii dai seama ca sarbii aia ar trebui sa fie *** sa-i lase sa treaca granita cu focar COVID confirmat la echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wow ! Asta le mai lipsea ! La omul sarac , nici boii nu trag. Nu doresc virusul asta nimanui...dar totul in viata se intoarce si se plateste ! Cand Dinamo avea cazuri si nu putea joca, lumea pe aici era turbata, vedea doar sange, voiau sa danseze pe mormantul lui Dinamo.. cereau sa pierdem la masa verde, etc ! In mos normal, la fcsb este focar, imi pare imposibil de crezut ca doar Miron are...iesiti la mal baieti !
Singurii care nu-si doresc sa se califice TOpola sunt postacii becalisti, care ar trebui sa se apuce de munca cinstita dupa falimentul abominatiei fcsb.
Voi, postacii de aici, sunteti insignificanti!:))) Care este cea mai iubită echipă de fotbal din România? 1. FCSB 52% 2. Dinamo București 8% 3. Universitatea Craiova 6% 4. Rapid București 5% 5. CFR Cluj 3% 6. Universitatea Cluj 3% 7. CSA Steaua 2%
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.