Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a făcut calculele la play-off: „O să avem un sezon istoric”
0
Universitatea Craiova a anunțat transferul la 24 de ore după eșecul cu Farul » Contract pe un an și jumătate
0
Revenirea lui Dawa, „montată” de fundașul camerunez: „Vă arăt cum a început totul”
0
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
11
Știri din fotbal internațional
Pact făcut de Lamine Yamal cu Neymar » Ce au stabilit să facă dacă finala Mondialului va fi Spania - Brazilia!
0
Al Akhdoud - Neom SC » Echipa lui Șumudică deschide rapid scorul
3
Nu l-a uitat pe Mircea Lucescu: „E tatăl meu fotbalistic” » Unde a ajuns acum fotbalistul cu 11 titluri de campion!
0
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
Din istoria L C !. In fosta Cupa Campionilor, Hamburg SV (detinatoarea trofeului ) a fost eliminata de Dinamo in primul tur,cu 3-0 si 2-3.
Chelsea bravo.
Nu conteaza, sunt mandru de Steaua. Un sezon european frumos, cum n-am mai vazut din 2006 incoace. Cu Steaua pana la moarte! SUNTEM MANDRI DE VOI!
In atentia oierilor: mai e o detinatoare a Cupei Campionilor(1986) care dupa ce a luat trofeul, in toamna foarte repede a spus " La revedere" competitiei, fiind eliminati de Anderlecht in 1987... oare cine or fi?
CSă vedem ce echipe sunt peste stelemea : Kazan, Basel, Fenerbahce... Patronii ăstora cu câr of fi cotizat la Athos de i-au ajutat sorții ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Probabil va fi eliminata Chelsea la cat de prost au jucat sezonul asta... Doar au devenit prima echipa din istorie care a castigat Liga Campionilor iar in anul imediat urmator au fost eliminati din competitie inca din grupe... iar acum nu se mai regasesc deloc. Eu zic ca ii elimina Kazan.
Ce mai "slaba echipa din E.L." a batut si eliminat Ajaxul, a batut Chelsea si este cu 100 de clase peste echipele parlite din liga 1. Acum nu-i mai ramane decat sa va umileasca pe voi meci de meci.
E mai bine așa. De ce să fie stresat și obosit m&m cu deplasări lungi și costisitoare când poate foarte bine să meargă și să pregătească dosare și să inspecteze jucătorii de la Chiajna, Ploiești, Galați... stelemeaua, cea mai slabă echipă din E.L. I-au invățat fotbal Chelsea, dar ce folois oile nu vor juca niciodată așa ceva, nu strici orzul pe gâște :)))))))))))))))))
era si mai misto daca stiai sa-i scrii si numele !
Cred ca o exprimare corecta ar putea fie sa fie si de genul acesta : Cu 10 meciuri mai mult in cupele europene decat restul echipelor din Romania(exista si exceptia CFR) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.