Comentarii (68)
random.
random.  •  25 August 2018, 11:39
Postat de valeri.gazaev.the.greatest pe 25 August 2018, 10:53

De dragul discutiei sa zicem ca intrati pe teren siguri pe voi, fara sa va precipitati, tu chiar crezi ca aia nu o sa aiba vreun corner, o lovitura libera, o faza din actiune, in care sa puna in pericol poarta ? nu sunt ei vreo mare echipa, ca Red Bull Salzburg de ex (care v-ar fi dat 5 boabe pe putin in Austria), dar atacul e bunicel, in prima repriza tremurati cand intrau in careu. Apoi in repriza a doua, ei au cazut fizic si d-aia v-ati dus peste ei. Daca ei marcheaza in prima repriza , atunci e gata.Sa va faceti bagajele ! :)))))))

atata timp cat nu dau gol,pot sa puna in pericol ce vor. au avut prea mult noroc in ultimele meciuri incat sa le mai mearga si acuma. eu vad un 2-0 pentru Steaua,cu gol marcat in minutul 93.

bridges
bridges  •  25 August 2018, 11:38

Nu-l plangeti voi pe Becali, daca ar fi in pierdere n-ar arunca bani pe transferuri doar ca sa se afle in treaba. Are bani, poate sa rateze linistit calificarea inca 3 ani.

andrei.f
andrei.f  •  25 August 2018, 11:32

Jiji şi-a umplut buzunarele, era bun Budescu acum !

xnread
xnread  •  25 August 2018, 11:30
Postat de random. pe 25 August 2018, 10:37

important este ca cfr *** a trait cea mai mare umilinta din istoria unei echipe romanesti,fiind eliminata de niste bucatari din luxemburg in momentul cand aveau nevoie de bani ca de apa. asa ca,acolo bate falimentul. Steaua daca nu primeste gol la bucuresti eu iti dau scris ca se califica. daca nu gresim in aparare aka nu luam gol,100% suntem in grupe. da,este pacat ca nu am mai dat inca un gol la cate ocazii am avut,la 3-2,noi aveam prima sansa clar. dar asa,se joaca. nu pot avea aia de la vienna noroc la nesfarsit,au avut noroc cu slovan,au avut noroc in tur cu Steaua,acuma trebuie sa li se termine norocul.

Bună ziua. Într-adevăr putem considera ca rușinos faptul că o echipă din România în acest caz deținătoarea titlului de campioană a capotat contra unei formații din Luxemburg, dar observând cu atenție lotul oponentei, descoperim jucători care au evoluat la echipe de top ale bătrânului continent, exemple cum ar fi Biševac ori Kruska, totuși să sperăm, la un deznodământ fericit pentru clujeni.:)