Comentarii (68)
537095073301815
Izabela Iuliana Nazare  •  25 August 2018, 11:00

pentru cfr mai exista si returul,nu-i asa? eu cred ca vor castiga la diferenta mare de goluri daca vor juca asa cum au facut-o cu dinamo .

valeri.gazaev.the.greatest
valeri.gazaev.the.greatest  •  25 August 2018, 10:56
Postat de random. pe 25 August 2018, 10:47

daca era un scor de nesurmontat atunci era treaba cu contraatacul. dar asa,in 45 de minute trebuie sa dam macar un gol,nu ne grabeste nimeni. dupa,in a doua repreiza,pana in minutul 90 si ceva,mai avem timp sa dam inca un gol,fara sa ne grabim. si la 2-0 suntem calificati. aici nu mai merge cu contraatacul.

Ai auzit ce-i zicea Ilie lu gigi : "bai gigi, nu e asa usor. Sunt net superiori lui hajduk split pe faza ofensiva". Si cu hajduk v-ati calificat in ultimele minute...

valeri.gazaev.the.greatest  •  25 August 2018, 10:53

De dragul discutiei sa zicem ca intrati pe teren siguri pe voi, fara sa va precipitati, tu chiar crezi ca aia nu o sa aiba vreun corner, o lovitura libera, o faza din actiune, in care sa puna in pericol poarta ? nu sunt ei vreo mare echipa, ca Red Bull Salzburg de ex (care v-ar fi dat 5 boabe pe putin in Austria), dar atacul e bunicel, in prima repriza tremurati cand intrau in careu. Apoi in repriza a doua, ei au cazut fizic si d-aia v-ati dus peste ei. Daca ei marcheaza in prima repriza , atunci e gata.Sa va faceti bagajele ! :)))))))

random.
random.  •  25 August 2018, 10:47
Postat de valeri.gazaev.the.greatest pe 25 August 2018, 10:39

Va da Austria Viena minim 2 goluri pe contre. Nu vezi ma ca sunteti subtiri rau ? nu aveti un prim 11 bine conturat, faceti greseli peste greseli, si aveti pretentii de europa ? cum spune gigi, stii ? "la revedere" europa ! :)))))))))

random.
random.  •  25 August 2018, 10:40
Postat de sibelius pe 25 August 2018, 10:35

Din toata liga I nu aduni o linie de fund cu rezerve care sa faca fata in E.L.

sincer,cum naiba a reusit dan petrescu sa isi organizeze apararea in asa fel incat luau in medie un gol la 2 meciuri? in sezonul regulat in 26 de meciuri au luat doar 13 goluri din care 4 le-au luat doar de la recas. deci in 25 de etape au luat 9 goluri,daca scoti meciul ala.

valeri.gazaev.the.greatest  •  25 August 2018, 10:39
Postat de random. pe 25 August 2018, 10:37

important este ca cfr *** a trait cea mai mare umilinta din istoria unei echipe romanesti,fiind eliminata de niste bucatari din luxemburg in momentul cand aveau nevoie de bani ca de apa. asa ca,acolo bate falimentul. Steaua daca nu primeste gol la bucuresti eu iti dau scris ca se califica. daca nu gresim in aparare aka nu luam gol,100% suntem in grupe. da,este pacat ca nu am mai dat inca un gol la cate ocazii am avut,la 3-2,noi aveam prima sansa clar. dar asa,se joaca. nu pot avea aia de la vienna noroc la nesfarsit,au avut noroc cu slovan,au avut noroc in tur cu Steaua,acuma trebuie sa li se termine norocul.

random.
random.  •  25 August 2018, 10:37
Postat de sabaton pe 25 August 2018, 10:28

Ba numai daca ai in capul ala ....DACA fcsb era steaua erati departe ...." steaua bucuresti " anul asta in grupe nu esti buhahhahaha

sibelius
sibelius  •  25 August 2018, 10:35
Postat de random. pe 25 August 2018, 10:11

cel mai ciudat lucru este ca,daca,castigam campionatul aproape aveam asigurate grupele e.l. faptul ca,dica nu a fost demis dupa ratarea campionatului a fost una din cele mai mari greseli dupa aducerea lui dica si radoi pe banca de antrenor. daca nici la 60 de ani becali nu s-a potolit si nu s-a inteleptit... atunci chiar ca nu stiu cand. habar nu am de cine si de ce asculta becali cand ia asemenea decizii. nu trebuie sa fi rednic sa iti dai seama ca la echipele romanesti indiferent de valoare,trebuie prima data sa organizezi apararea,aia este cel mai important,daca ai apararea buna,la cati bani ai bagat,atacul merge de la sine,nu-i aia problema. vad ca acest lucru il stiu toti,mai putin antrenori tineri romani.