Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Tin cu alta echipa in campionatul romanesc dar nu pot decat sa felicit echipa Dinamo pentru acest prim meci si sa-i tin pumnii pentru retur!!Hai Dinamo !! Hai Romania!!
marinell esti frustrat rau baietasule oricum sa nu exageram adica nu sunt la nivel de liga a2a da sunt cam ca cele din partea de jos a clasamentului din liga 1!! sper sa ii batem si acolo desi nu cred cred ca vom face egal! Forza Dinamo!!!
lasa ba nene ca va bate dinamo si acolo!
Vrei sa castigi 75-100$ pe saptamana stand in fata calculatorului?Trimite un e-mail cu textul LUCRU ACASA la adresa [email protected] si vei afla cum.
Frate nui problema ne vom califica!asta am spuso si inainte de meci si o sustin si acum ,mai greu este in grupe (ca de playoff daca jucam tot asa sigur vom trece fiind si capi de serie)
Ati fost, sunteti si veti ramane campiuoana blaturilor ...stimati militieni infiintati din ordinul Kremlinului...sau cum va spunea cineva av0rtoni
Frate ce am ramas placut surprins e faptul ca si voi care tineti cu alte echipe ne sustineti si pe noi asta ma face sa ma reintorc si sa reincep sa tin cu echipele romanesti
sper sa le mai dam cateva goluri acolo sai inchidem gura lu` asta:) HAI DINAMO
Trecand peste bucuria victoriei , mai tare ma bucur ca am castigat un mare fotbalist : J P GARAT Nu ma refer numai la faptul ca a si inscris !!!! Am fost la meci , si l-am urmarit constant pe toata durata partidei , chiar si cand actiunea se desfasura in alta parte a terenului : Stie sa joace cand are mingea , dar mai ales joaca perfect cand nu are mingea (cel mai important lucru pt un fundas ) Sunt fortate aceste comparatii , DAR : Aduce siguranta unui Maldini , si eleganta unui Puyol .
Intradevar, astia si de baga 13 jucatori in teren tot ii bate dinamo, fotbalul croat e la nivelul ligii a 2-a la noi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.