Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
0
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
De ce meciul Utrecht - Genk a fost întârziat 50 de minute » Haos general pe stadion!
0
Răzvan Lucescu, încântat după victoria mare din Europa League: „Am făcut meciul perfect”
0
Rezultatul obținut de Fenerbahce în Europa League, înaintea meciului cu FCSB
1
Șah-mat în 11 minute la Zagreb » Erori majore în defensiva celor de la FCSB
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Da prietene, e sigur . Romania nu se situeaza geografic in peninsula Balcanica ! Pune mana pe o carte de Geografie !
Meciul se va disputa la Cluj. A spus patronul echipei, Iftimie.
Esti sigur? Ia mai incearca odata.
eee mai citeste si tu o carte de geografie. Si daca nu accepti ca suntem geografic in balcani , atunci macar ca mentalitate suntem acolo. Dar ai dreptate , englezii sunt ignoranti.
Nu, aeroportul international Suceava !
Spurs are naveta spatiala si singura echipa cu care poate juca e FC Cape Canaveral...asa un aer de intelepti au unii...
Englezi ignoranti! Romania nu este in Balcani. Peninsula balcanica se termina la Dunare !
Nu pot ateriza la Suceava, avionul lui Tottenham e prea mare pentru pistele aeropoartelor romanesti de provincie asa ca Spurs va trebui sa aterizeze la Bucuresti si sa faca 10 ore pana la Botosani cu autocaru pe un drum plin de carute si balegar, plus ca aia au doar hoteluri de ***, cred ca Spurs o sa-i plateasca sa vina ei la Londra.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stefan cel Mare Suceava
E clar că Tottenham nu o sa vina cu titularii in Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.