Alte știri din fotbal
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
A trecut prin „malaxorul” de la FCSB și a dezvăluit cât de toxică e atmosfera creată de criticile lui Gigi Becali: „Îți asumi când mergi acolo”
0
„Câte meciuri ați aranjat?” » Întrebat frontal de Ovidiu Ioanițoaia, Gheorghe Ștefan a recunoscut mecanismele „Cooperativei”
0
Fostul antrenor de la FCSB nu crede că Marius Baciu e soluția pentru depășirea crizei: „Mă abțin”
1
Știri din fotbal internațional
Despărțire?! Maurizio Sarri, mesaj clar pentru patron: „Nu sunt mulțumit, n-am fost ascultat”
0
Haos total la derby » Ultrașii au capturat un steag al rivalilor și a ieșit o bătaie ca-n filme la care au participat și jucătorii ambelor echipe!
0
Ținta ascunsă a celor de la Inter. Brazilianul la care visează clubul lui Cristi Chivu
0
Golaverajul mai bun i-a adus titlul nou-promovatei » Poate să fie adversara Craiovei în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cât costă benzina și motorina azi, 24 mai 2026, în București, Cluj, ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
Ce fumasi bre mă cunoști de undeva , mai văzut când am sărit pe geam de la *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faca nu reusesc sa ne dea strainii in cap..avem grija sa ne dam noi
Numai un site ca gsp putea sa puna un astfel de articol.baa,din cauza asta mi-e rusine sa spun ca sunt si roman pe unde ma duc
joane du-te tu la gunoi, inca nu s-a facut curat deci ai sanse sa mai gasesti ceva, parca ziceai ca ti-e foame...sau doar somn ...sau amandoua, fugi la adapost, frustratule...
Vă dăm duminică seara ce ia dat cucu la barza și miercuri va da și FC bere pilsen
Vă dăm duminică seara ce ia dat cucu la varză vai mline și așa că da și FC bere miercuri .
Da mă *** dar nu 0-4 cum ziceai tu și nu mă face pe mine psd-ist că nu i-am votat niciodată și asta mă înfurie *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ati luat bataie pesedistule . Mai aveti un meci si LA GUNOI CU CLONA .
Ba Caracal esti beat .Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Afara din Europe clona pesedista . 5 luati la Milan daca nu se strica autocarul pana acolo saracilor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.