Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
steaua nu se va califica, pentru ca nu merita. nu poti sa te duci la descultii astia si sa nu-i bati. nu poti sa improvizezi in halul asta in aparare si la mijloc, intr-un meci atit de important. nu poti sa nu fortezi victoria din primul minut, sa nu-i bagi in corzi si sa dai apoi vina pe teren si absenta lui rusescu. papp in centru: o greseala. bourceanu pe teren: o greseala. scoaterea lui tanase: o greseala. tinerea pe teren a lui sanmartean in repriza a doua: o greseala. prea multe greseli.
Asteapta black friday la TV-uri:))
În timp ce alții...
Alta chestie...s-ar putea sa se califice cu golaveraj negativ.
Ce chestie pt danezi, au batut acasa toate meciurile fara gol primit, in schimb nu au dat gol in deplasare , sa speram ca se repeta si la rio ave traditia.
mai desteptulle daca alborg a avut noroc atunci cancerul de stoaia in meciul tur prima repriza ce mm a mai avut ma temmbelule ? nu vezi ca esti un copil frustrat cu ochelari de cal . sufera immbecile. stoaia = cancer curat . buba neagra , cea mai panarama echipa temmbelule
Corect. 10+ !
cam putin
ar merge si o bomba ,ar fii romania mult mai curata
foarte multi romani sunt fericiti !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.