Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
"Va fi interesant să vedem o câștigătoare de cupă europeană la București." Păi, băh, Raule... tocmai a jucat una ieri! Nu ti-a zis nimeni? Mno, hai sa-ti fac rezumatu': rezultatul a fost egal, Chindia a plecat cu un punct
Da mă, am aflat că vom ieși din matrix conduși de Neo(m) șasiu care apare pe tiktocăreală cu calul între picioare și cu spada într-alta. No ia-ți propaganda și cercul și pedalează, aici e despre fotbal și Steaua suporterilor
FCSB o să câștige meciul cu Olympiakos. —— De câteva zile absolut toate comentariile mele sunt pur și simplu anulate, nici măcar nu apar aici ca să fie cenzurate. Azi dimineață (în America) am deschis pagina gsp pe telefonul mobil și am găsit cel puțin treisprezece (13) articole (sau links pentru alte website-uri) despre Călin Georgescu - 99.9% cu tentă negativă - și probabil unul sau două care menționează numele Lasconi. Repet ce am scris în câteva dintre cele opt sau nouă dintre comentariile mele pe care nu ați vrut să le publicați: ***. Nu toți de aici sunt naivi. Mai sunt și oameni deștepți care știu să vadă dincolo de veșnicele talking points ale socialiștilor europeni, să facă due diligence și să nu aștepte să li se spună pe cine să voteze. —— Cu două zile înainte de alegerile din America ați publicat interviuri cu unii oameni ce au avut legături cu gimnastica, din câte îmi amintesc și articole denigratoare despre Trump. Well, you failed! Faceți la fel cu Georgescu. The outcome o să fie același. Am mai mulă școală decât Lasconi, soția mea cu siguranță este mai deșteaptă decât ea, de aceea o să votez cu contracandidatul dânsei, pentru că pur și simplu așa vreau. Hai Steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...de ce l promovati pe Raul Rusescu ?...il pregatiti sa candideze pentru urmatoarele alegeri prezidentiale ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.