Comentarii (6)
alenb
alenb  •  17 August 2018, 21:52

Si totusi de ce trebuia Dinamo Minsk sa inscrie in prelungiri la scorul de 0-4 daca aveau de gand sa se lase eliminati? Plus ca a mai fost un gol al lui Dinamo Minsk la 0-1 parca, anulat pt offside pasiv. Faptul ca a gresit portarul nu mi se pare mare lucru, ala de la Liverpool a facut praf finala Champions si nu l-a banuit nimeni.

striker
striker  •  17 August 2018, 14:00

Si uite asa,Belarus si'a asigurat gazul pt iarna la un pret decent. :))

portardelegenda
portardelegenda  •  17 August 2018, 13:59

Miroase ablat

saramago
saramago  •  17 August 2018, 13:40

Portarul Gorbunov a greșit grav la cel puțin trei dintre golurile lui Zenit: la reușita din prima repriză (Paredes, lovitură liberă din lateral) a ... rămas cu mâinile în buzunare, la primul gol înscris de vajnicul Dzyuba a alunecat pe spate în loc să efectueze un plonjon decent, iar la faza finalizată de Driussi (în prelungiri) a fost cu assist-ul.