Comentarii (14)
rocky2
rocky2  •  25 Octombrie 2019, 11:21
Postat de Vlad Muresan pe 25 Octombrie 2019, 11:09

Pe langa asta - ocazii de gol 16-12 pt francezi, atacuri periculoase 61-54 pt francezi, posesie și Nr de pase reușite rapoarte echilibrate 52-48% resp 305-290 pt CFR, n-am mai văzut niciodată o asemenea statistica rușinoasă pt o echipa care aproape o repriza a jucat cu 2 jucători în plus.

Scorul conteaza taticu'! Pe cine intereseaza statistica ocaziilor de gol in afara de niste gigisti ofticati ca cea mai buna echipa a tarii are rezultate uimitoare in Euroopa?

156354512113303
Voicu Pop  •  25 Octombrie 2019, 11:20

Joc slab, dar ceea ce conteaza este scorul si 590.000 euro, asa ca mucles!

411193213115437
Vlad Muresan  •  25 Octombrie 2019, 11:09

10217238628100189
Claudiu Ceclan  •  25 Octombrie 2019, 11:02

Da si scorul? O stire de senzatie ma dat pe spate....ei ii bat de 2 ori pe PSG si noi ne batem cu Clinceni si Voluntari ...ei au oferta de 20 milioane pe un jucator noi.....si totusi ai 6 puncte intr-o grupa in care le dadeai zero sanse ....daca era *** le ridicati osanale pana acum.....iar jiji era si acum la radio frigider si mkasina de spalat spunandune de forta rugaciunii lui Tudorica