Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Nu s a putut abtine Gradinescu =Gigi=Papura=Gesepimea
Păcat că în loc sa ne bucurăm de o victorie apar acești,, specialisti"de comentatori care sunt buni doar la bășcălie! Rușine sa va fie "domnilor"!!!
niste oameni plictisiti de viata poi daca castigi nu e bine daca pierzi e papad , din cauza voastra , cadavre de oameni care stiti un singur lucru sa sapati in performatele unor jucatori care muncesc zi de zi .
Bravo Mara!!..i ai zis o miticului
Pana la urma e a treia echipa romaneasca care bate in Franta in istorie.
poate vedeti si ce scriu astia de la GSP ..........victorie cu ochii vineți! Repriză secundă PENIBILĂ: echipa lui Dan Petrescu, incapabilă să domine o adversară rămasă în 8 oameni de câmp
CFR Cluj e echipa momentului în Campionatul României și merită apreciată, dar cum e posibil ca echipa care a bătut pe Celtic in preliminariile Champions League sa ia bătaie de la Celtic in grupele Europa League și încă mai are un meci contra Celtic care poate decide calificarea sau eliminarea CFR-ului! Aici se va vedea cat de bun antrenor este Dan Petrescu!
Bai voi chiar nu aveti pic de rusine ! auzi la el..il face pe ala penibil ! bai paranteze de ras..Cfr este in grupele europa, a eliminat celtic pe drum, iar in grupe a batut lazio din italia si rennes din franta. are sase puncte cu sanse mari de calificare. doua meciuri acasa si unul afara..si veniti voi, astia de la becali, sa radeti de ei ca nu au jucat spectaculos si ca a batut doar cu 1-0...nu au vrut sa riste..fii sigur ca daca era nevoie de gol..mai marcau ! bai, voi daca aveati rezultatele cfr ului in europa..si echipele batute de ei.stii ce era la gura voastra ..? era dezmat aici..noi nu mai puteam scrie, ca scriu doar europenii...incepeati ca doar steaua face romania mandra in europa..doar voi, doar voi..etc ! sa nu mai zic ce era la gura ciobanului sau a lui mm...Cfr isi face treaba in liniste...cu modestie. doar ca sunt multi *** de furie, de ciuda..cum e gradinescu. astia care au plans dupa dubla cu celtic, se vor tavali daca cfr trece de grupa asta INFERNALA !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu chiar nu inteleg situatia creata. Sunt curios daca in ziarele din Spania Barcelona a fost pusa la colt pentru cum a jucat cu Slavia daca tot vrem sa aducem in discutie acel meci. Nu conteaza daca joci bine sau prost. Conteaza sa castigi. La fel de bine cum nu conteaza daca in programul de munca ai muncit 8 ore sau doar 10 minute daca la finalul programului ai produs pentru firma la care lucrezi mai mult decat ala care a muncit mai mult dar fara rezultate. Adica orice patron o sa aprecieze mai mult pe cineva care a stat pe facebook 7 ore iar intr-o ora a castigat mai mult decat altul care a venit cu o ora inainte la program si de poamana.
I se mai spune gradinarescu-rasad din vremea cand era crainic in ghencea. N'are cum sa fie altfel decat un necioplit. Si'a mutat abjectiile de la Dinamo catre CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.