Alte știri din fotbal
Când FCSB suferă, Batubinsika convinge » Capitolele la care impresionează după primele 4 meciuri
0
„Bate câmpii!” » MM Stoica, replică acidă după episodul cu Marius Șumudică: „Să îl bag în seamă?”
0
Acuzații grave în arbitrajul românesc! Sesizare la FRF privind delegări suspecte și favorizarea unor brigăzi
0
Accidentarea lui Adrian Rus urgentează rezolvarea unui transfer la Craiova! Care e situația dinamovistului Nikita Stoinov
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu are o nouă susținătoare înfocată » Nu se oprește din postat fotografii: „Milano, suntem pregătiți!”
0
Ceferin îl atacă din nou pe Gianni Infantino: „Mai rău decât Superliga Europei”
0
Fabinho, fostul mijlocaș al lui Liverpool, s-a întors în Europa
0
Gianni Infantino a invitat toți cei 211 membri FIFA la Mondialul U15: „Vom organiza pentru prima dată”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
O iarnă ploioasă nu mai salvează Europa de secetă vara: fenomenul care ...
Libertatea
La cine se gândesc japonezii când aud de România și de ce a renunțat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă de 19 ani din Marea Britanie, campioană mondială la taekwondo, a ...
Libertatea
Am vazuto in plasa. Pacat !
Clonele astea gigiste se inmultesc mai ceva ca fratiorii lor ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gigist prostalau.
Nu e pacat. CFR da gol si de la distanta, nu au un Tanase care sa le obtina penalty asa usor cum dadea Tudor pe banda rulanta pentru Fcsb ani de zile. Nu degeaba a ajuns Tudor la Fcsb. Acolo este casa de arbitri pensionari. Dupa ce isi termina cariera, arbitrii premiati sa-si faca meseria cum trebuie cu valiza, se retrag la Palat in semn de recunostinta. Au asigurat tot acolo. Masini, terenuri, biserici, mancare, rosii, ceapa, branza, lapte, lana pentru caciula, 2000€ pe chiuveta dimineata...etc.
Dincolo de a fi suporteri stelisti, dinmovisti, ceferisti sau ce om mai fi, suntem romani si in aceste momente ar trebui sa ne reprimam micile sau marile frustrari si sa ne bucuram ca macar o echipa ne mai reprezinta in Europa, oricare ar fi ea. Doar un incult ofticos precum Bekali se bucura cand pierd romanii.Pacat!
IN RITMUL ASTA LUAM SI NOI UN ROSU..SPER LA 0-2..MACAR
Cam multi tresori si cam impiedicati !
Mandria Romaniei aka CFR 1907 Cluj-Napoca tine steagul sus si reprezinta cu mandrie Romania in toate tarile din Vest spre deosebire de ciuca batailor aka Fcsb 2003 SA care nu a fost in stare sa se califice in grupele competitiei precum CFR si Dudelange.
*** !!! Forța Renne !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Io nu inteleg... ceferistii nubau crampoane, ca-s tot pe jos...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.