Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Habar n-ai. Petrescu are 10 clase peste asta care se maimutareste pe la conferinte. Rezultatele vorbesc de la sine. Cu Petrescu au batut un Lazio, Celtic, egal cu Sevilla, etc. Asta a luat 4-0 de la Steaua Rosie. Sunt VARZA in aparare iar pe atac nu cred ca au marcat mai mult de 1 gol pe meci nici macar in amarata noastra de liga.
Cum să te dea afară Hoban, bă Ninele =))))))) Păi ăla e de 3 ani încoace cu o gheată jumate în cui =))))))))) Măcar la FCSB aveai onoarea să te ia Gigi la șuturi, nu un jucător aproape retras =))))))))
Pleaca repede, cat poti de repede circarule. Daca baietii au ajuns sa-ti cante asta, esti pa. Ai devenit un fel de Dinu Todoran. Autoritate zero, nu te mai asculta nimeni. Ca doar nu esti atat de prost incat sa crezi ca un conducator renunta la mai multi jucatori si te pastreaza pe tine. Du-te la turcii tai care de abia te asteapta sa-l duci pe locurile 12-14. Caci, cam asta inseamna performanta cand vorbim de ,,antrenorul'' Ninel.
Practic aia 3 (Deac, Camora si Hoban) sunt cei mai praf jucatori din lot.
Greii vestiarului, adică oameni cu burtă și mersul greoi, nu.
Ninel a încercat să mai curețe azilul CFR de pensionari, dar uite că nu se poate =)))))))) Media de vârstă a celor care îl contestă e de 36 de ani =)))))))) A avut tupeul să joace cu tânărul Petrila =))))))))) Păi cum bă Ninele, când ai jucători cu experiență trecuți de 30 ani? Să vină înapoi Dan Blat, să scoată din teren tinerii după 24 de secunde =)))))))))
Sincer daca tu compari pe Sumudica cu Bielsa chiar si in gluma este o aberatie
Chiar așa!!! Mai stai la CFR că ne-am săturat de ei ca de poame acre.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sincer ça antrenor daca ataci in asemenea Hal jucatorii practic ati dai foc la valiza, si cred ça Sumudica cam Asta à facut, déjà à fost episodul Chipciu acum Asta nu-l vad bine in continuare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.