INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  TWENTE - STEAUA 1-0 (ÎN TUR 1-0)

S-a terminat cu Tătăruşanu la Steaua! » Gigi Becali: "I-am zis lui Argăseală să îi căutăm rezervă lui Stanca!" :O

Articol de GSP - Publicat joi, 23 februarie 2012 00:00 / Actualizat joi, 23 februarie 2012 21:59

Gigi Becali, patronul Stelei, a anunţat la GSP TV că zilele lui Ciprian Tătăruşanu sînt numărate la echipa sa după gafele din dubla manşă cu Twente, ambele partide fiind cîştigate cu 1-0 de olandezi.

"Gafa lui Tătăruşanu, gafa lui Tătăruşanu, asta e. I-am zis şi lui Vali Argăseală dacă mai poate să mai găsească un portar, ca să avem un portar de rezervă. O să apere Stanca şi o să avem nevoie de o rezervă pentru că o să facă figuri. Sigur face figuri că e instigator.

Şi aşa avem doar doi portari. Bine, poate să apere şi puştiul ăla, nu-i problemă. Niciodată nu mai apără Tătăruşanu. Nu e drept, gata, Dumnezeu nu te ajută cînd eşti nedrept cu Stanca. Nu poţi să-l ţii pe Stanca rezervă. Nici la naţională nu cred că îl mai ia Piţurcă", a spus Gigi Becali la GSP TV.

Citește și:
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
Nationala
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
Campionate
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
Fiul lui Arnold Schwarzenegger, debut spectaculos în culturism! Câștigător la 3 categorii
Altele
Fiul lui Arnold Schwarzenegger, debut spectaculos în culturism! Câștigător la 3 categorii
FOTO Turnuri de apartamente pe fostă mare fabrică din București
Profit.ro
FOTO Turnuri de apartamente pe fostă mare fabrică din București
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”

A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”


Comentarii (39)
redsef2005
redsef2005  •  24 Februarie 2012, 12:58
Postat de masinameaeata pe 23 Februarie 2012, 23:45

Tatusanu este cel mai bun portal al Romaniei si cel mai bun jucator al Stelei. Cum sa-ti dai afara cel mai bun om? Mai bine ciobane spune ca are salariul mare si ai vrea sa vine cineva gratis eventual. Ciprian a fost distrus psihic si la Bucuresti si acolo si asta mai ales de asa zisii ziaristi, care sunt o gasca de hoti gata sa loveasca ca sa-i faca pe plac ciobanului. Profesionisti la Steaua nu vezi, Argaseala, Dukadam, Lutu, toti sunt lingaii ciobanului. Daca-i pui sa-si spuna parerea spun ca mai intai sa vedem ce zice patronul si abia apoi au si ei un cuvant de spus. Daca maine ciobanul spune ca Ciprian este un super portar, sa-l vezi a doua zi pe Dukadam cum o da la intors. RUSINE!

Bine ai zis, în prostia ta ai nimerit-o fără să vrei! "Cel mai bun PORTAL al României", că pe lângă el intră toate golurile!!! Să nu-l mai văd pe terminatul ăsta la Naţională, cine i-a băgat în cap că e portar mare e un idiot!

inginerul.
inginerul.  •  24 Februarie 2012, 06:54
Postat de biancorossi pe 23 Februarie 2012, 23:45

ce e ma tatarusanu ? .......................))))))))))))))))))))))))))))))

mare ii gradina ta Doamne....

tzii
tzii  •  24 Februarie 2012, 01:09

a gresit, dar jucatorii stelei de ce n-au dat si eu macar un gol? nici daca jucau pana maine nu dadeau (cu parere de rau) brandan pana la urma n-a fost asta profesionist cum se lauda

Vezi toate comentariile (39)
Comentează