Alte știri din fotbal
Gigi Becali răstoarnă calculele hârtiei: „Ea va fi campioană anul ăsta”
0
Marius Croitoru știe cum să bată FCSB: „Nu este greu să pregătești jocul cu o astfel de echipă”
0
Gabi Balint, după declarațiile ministrului Apărării Naționale: „Niciodată nu va veni Becali la Steaua!”
0
„Adio, Vassaras!” » Arbitrul din Superliga și-a anunțat retragerea în plin sezon și preia un club din play-off!
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Se dezintegreaza chiar. E revelionul. Uraaa! :)))
Am mai explicat de cateva ori, sunt "ferme" de postaci care se inchiriaza pentru mai multe sarcini in acelasi timp. Aia au oameni platiti sa postaceasca nonstop, 8-10 ore pe zi. M-am prins ca de acolo vin postacii lui becali cand am vazut cum unul baga aici textele PDL/USR cu covidu', desi ciobanul zicea cu totul altceva.
11 mil erau datoriile acum cateva luni acum sau facut 13-14 mil euro ..?radea si se destrabala cu gura pana la urechi cand Dinamo a avut probleme ..acum ia sunat ceasu .are 2calternative 1 sa vanda ce poate vinde sa amorseze din datoriile clubului si sa sune FALIMENTUL ori -2,- sa imprumute in continuare clubul cu banii Familiei ai copiilor sa piarda alte 9-10 mil ca poate la anu prinde europa sau gloabele prind valoare si pot fi vandute pe bani ..ramae sa vedem ce decizia ia ..dar cum e samsar de fel nu cred ca risca alti 10 mil pe *** de pe gard..ce e in mana e sigur si stie asta ..sa prinda loc de europa o sa fie f greu cu lotul siantrenorul de acum ..echipe mult mai solide au prioritate cum e Dinamo cfr craiova ,revine si viitoru care are lot superior fcsb-ului ,botosani ,astra si dupa la egalitate cu sepsi si sibienii vin si fcsb -ul ..asa ca gigi o sa ia decizia corecta vinde si inchide pravalia ..nu e singura societate falimentara a lui asa ca de rusine sa facut demult btimp .acum decat continua :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salut ! Sunt daniel. De abia astept sa il vad pe capel cu uta.
Voi sunteti de o inteligenta uluitoare : cum sa ii tot tragi cu cazarma stalinista cand voi pretindeti ca FCSB e Steaua ?
AHAHAHAHHAHHAH NU MA POSTACULE, NICI O LEGATURA. Simpla evolutie a fost de la GSM simplu la 4G, aceeasi tehnologie aceleasi antene etc. Ce ai in casa pe router este o FRECVENTA similara cu una din cele 3 frecvente pe care ar urma sa functioneze 5G. Iar problema e data de PUTERE si de DENSITATEA CELULELOR. Ideea e simpla: MA, CAND VIN UNII ZICAND CA VOR SA-TI OFERE MOCA CEVA, PRODUSUL ESTI CHIAR TU!
SA LASAM VACCINURILE SAMD, IA ZI TU ASA CU VORBELE TALE DE CE CREZI CA VIN UNII SA NE FACA 5G AICI? :))) Zici ca s-a rasturnat caruta cu prosti, unii au impresia ca o sa curga fericirea din telefonase, o sa mearga de 50 de ori mai repede clipurile cu pisici etc :)))
Diferenta e ca a incercat si ciobanul sa se conecteze la buget, doar ca acum e cercetat penal in dosarul ANRP, cu sanse mari sa se intoarca vreo 6 ani la "facultate". POATE SE FACE ARHITECT HAHAHAHAHAHAAHHAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH
prostacu esti tu si cainele gigist ..va trageti ultima suflare si tu ultiimii bani din postacuri daca vine spaniolu si iti da 10 lei pe ora de postacit devii dinamovist instant mai ceva ca viteza luminii .te sucesti imediat .
asta e unu din postacii platiti pt a da replici pe saiturile de sport sa il apere pe gegei .deocamda pisica e in curtea fcsburleanu .pana ce si um cu spaniolii mai vedem deocamdata are balta peste si inca cum ..una e sa dorsti si alta e sa se si intample ..la fcsb falimentul trambiteaza suna a pustiire cum urla lupii la luna plina asa suna falimentul la fcsburleanu oricat ar vrea cooperativa sa supravietuiasa numai e malai .gegei numai baga banii falmiliei ce e prost sa piarda alti 10 mil ca vrea orgoliul unui fan din 1968 toamna cand s econstruia stadioul langa cimitire ?e prea uns cu alifii sa fie fraier sa piarda milioane ..poate daca sar unii de afara cumpara 5-6 jucatri cu totalul de 4-5 milioane atunci poate mai amana un an ,altfel ..poti tu sa postezi si sa faci ca *** ca finalul e unu singur FALIMENT .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.