Comentarii (16)
 •  17 Aprilie 2009, 23:36

e si asta ceva, sa vezi mereu jumatatea goala a paharului. oricum, mai bine ca au remizat 2-1 in favoarea lor, decat invers! daca, Doamne fereste, pierdeau cu 0-0!?

mihai_s
mihai_s  •  17 Aprilie 2009, 11:34

Hades, si eu cred in teoria conspiratiei. Dar Rapid si Steaua au jucat in sferturi, nu in semifinale. Daca Rapid se califica, la forma pe care o avea atunci, cred ca scotea Middlesbroughul. Oricum, Steaua era singura echipa capabila sa scoata Rapidul atunci, la fel cu Dinamo Kiev pare singura capabila sa scoata Sahtiorul. Vom trai si vom vedea. Totusi, as vrea un Sahtior-W.Bremen in finala :D

•  17 Aprilie 2009, 11:34

SUNTETI PENIBILIIII CUM SA REMIZEZE??? HAL DE ZIARIASTIII HUOOOOOO

mihai_s
mihai_s  •  17 Aprilie 2009, 11:31

Ala nu e nici sapou, nici subtitlu. E LEAD. Va dati si voi rotunzi pe aici. Multe din articole sunt scrise chiar in timpul meciului, de aceea apar greselile astea. De-aia am citit ieri in Adevarul ca Dinamo a facut cu Rapidul acelasi scor din meciul cu Vaslui, de-aia a remizat Sahttior 2-1. Oricum ele sunt intolerabile. Si pe hartie, dar mai ales in online.

nightwishh
nightwishh  •  17 Aprilie 2009, 10:12

Sa intelegem ca partida s-a incheiat printr-o remiza, cu scorul de 1-2? =))))

•  17 Aprilie 2009, 09:57

Ce remiza ....?!?! In campionatul Ukrainei ?!? In meciul cu O. M. echipa ukrainieana (nebhekhaliota ) Shakthar Donetsk a obtinut victoria cu 2-1 (1-1 ) , e adevarat ca la pauza scorul era egal , insa in ultimele minute de prelungire Luiz Adriano a marcat golul victoriei ! E asa de greu sa asteptati finalul meciurilor pentru a publica / posta un articol deja redactat in prealabil , articol la care sa efectuati corecturile / actualizarile necesare inaintea publicarii / postarii lui pe site ?

•  17 Aprilie 2009, 09:31

daca a fost remiza care a fost scorul ???????????????ziaristi de cacat facuti la apelul bocancilor///

•  17 Aprilie 2009, 09:06

Si inca una!...Indiferent ce se vrea...la cum joaca "ucrainienii" lui Il Luce, nimeni nu le sta in fata! Au brzilienii aia de fac orice echipa cand vreau ei! Si...mai fratilor!...Mai terminati cu incoltitul si cu cautatul nodului in papura prin articole! Cei ce le scriu sunt si ei niste slujbasi! Mai buni, mai rai...asta e treaba sefilor lor! Voi se pare ca nu aveti de lucru decat sa carcotiti, altfel nu inteleg vanatoarea asta de greseli! Care este PERFECT sa spuna!

•  17 Aprilie 2009, 09:00

Ciudat (vorba vine)! Din nou cand sunt 2 echipe din aceeasi tara estica, joaca impreuna in semifinalele UEFA! Remember Steaua si Rapid acum cativa ani! Si mai se comenteaza despre blaturi in Romanica! Pai noi suntem mici copii fata de ce este la nivel european!