Comentarii (4)
104459837173638
Dinu Stefan  •  28 Februarie 2020, 02:19
Postat de ion.ionescu pe 28 Februarie 2020, 00:52

Are dreptate ! În repriza a doua, arbitrul a tras cu Sevilla : faulturi ale gazdelor, nesancţionate, urmate de contraatacuri periculoase...Henţul lui Traore a fost cam involuntar iar arbitrul era pe fază şi a lăsat faza să continue. Dacă nu interveneau cei de la VAR ar fi acordat gol. Crăciunescu pare să aibă dreptate dacă Regulamentul prevede ce spune el : VAR trebuia să intervină doar dacă henţul ar fi fost clar şi intenţionat...Cupele europene au devenit o mare afacere, occidentală, iar o fostă câştigătoare de UEL era de preferat !

hentul lui traore a fost cam neintentionat ??? si regulamentul CAM cum este,interpretabil ?! daca din devierea lui traore,cu mana,mingea intra in poarta,era hent,sau nu ?! ERA ! pai traore nu a marcat,doar a dat pasa de gol ! pierdeti mult cu tampenia asta de hent,pt ca s-a vazut ca jucatorii au luptat...asa pot sa spun si eu ca daca golul lui paun era validat,la faza urmatoare sevilla beneficia de penalty,eliminarea lui arlauskiss,si inca 4 goluri in minutele 105,106,107 si 109 si per total se termina 5-1 pt sevilla ,dupa prelungiri ! nu exagerati cu prostiile ca nu v-a luat nimeni in serios decat celtic in al 2-lea meci !

Dinu Stefan  •  28 Februarie 2020, 02:11

bai cfristi fara de ....potoliti-va ! eu ca fcsbist m-am convins ca aveti valoare in europa(cu toata autobaza voastra),nu numai in mamaliga 1,cu isvan la centru ! deci da,aveti valoare,jucatori care interpreteaza bine partitura lui petrescu,dar nu exagerati ! cati dintre voi sperati la calificare inaintea meciului ?! ma uitam la spanioli si imi ziceam uite cat de naivi sunt de se arunca in atac cu toata echipa ! hai,vedeti-va limitele si dati-i tare cu fratii petreush,alde isvan-sfesnic in mamaliga 1 !

florar
florar  •  28 Februarie 2020, 01:11

Comoara avea dreptate doar daca meciul era arbitrat de Avram....Un arbitru mai rău intenționat îl putea elimina și pe Deac...Asta a fost iertat pentru un cot in fața când avea galben deja...Cum spunea Camera la faza când era în spatele atacantului Craiovei la acel penalty?,,Ce,nu tine toată lumea cu CFR?!,,