mrtweaks  •  18 Aprilie 2019, 23:46

Nesimtire mare la Chelsea, nu e posibil ca niste jucatori cu sute de mii pe saptamana sa mimeze fotbalu un sezon intreg. De cand s-a dus generatia lui Terry, Lampard, Drogba, Essien, etc. a plecat si fotbalu de pe acolo.

adi67
adi67  •  18 Aprilie 2019, 23:34

2-0 Eintracht ... Scade cota lui Joao Felix , care visa pitzi dezbracate pe retele .

reteleanu
reteleanu  •  18 Aprilie 2019, 23:16

am gresit: nu la frankfurt, ci la londra e ca aseara! poate se califica slavia :))

reteleanu
reteleanu  •  18 Aprilie 2019, 23:09

pustiul ala portughez (felix) e chiar scula.

alan24  •  18 Aprilie 2019, 22:56

Ce cauta ma nene hategan ala in europa ? A iesit la pauza intr un cor de fluieraturi iar jucatorii de la napoli aproape ca l au luat la bataie . Pariez si eu ca marcheaza napoli in prima repriza si m a scos din sarite hategan.. .. gol napoli anulat, hent in careu, penalty ptr napoli refuzat iar la ultima faza scapa callejon singur in 20 de metri, este agatat din spate iar domnul hategan lasa jocul sa continue si fluiera finalul de repriza. Si cata aroganta pe el...se crede in liga mamaliga acolo !!

sala_dalles
sala_dalles  •  18 Aprilie 2019, 22:48

Italia e out . Nici o echipa ?

reteleanu
reteleanu  •  18 Aprilie 2019, 22:45

pana acum e cum ma asteptam la frankfurt: genul de presiune germana ca un pickhammer (cu public agresiv, cu intimidari, mingi lungi, suturi de la distanta), care creste pe masura ce simte sange. le-a eliminat antrenorul portughezilor la gol si acu sta saracul in tribuna intre fanii nemti :)

dinamo_fan
dinamo_fan  •  18 Aprilie 2019, 22:37

portar amator la Napoli. ii da pe coltul pe care sta si el pleaca de acolo pe coltul aparat de zid. am mutat la nemti ca doar acolo se mai joaca si calificarea.