Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Numai asistentul e cu ochii la fază, dar are în plan apropiat un alt jucător de la Frankfurt aflat în ofsaid și care-i posibil să-l mascheze pe cel care marchează.
***. Un umflat de presa si atat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, mai ai frati acasa??? Vai de soarta ta!!!!
Ma uit la captura cu ofside-ul de la Frankfurt; ma uit nu la jucatori ci la arbitrii - priviti cit par de concentrati la faza respectiva - cum naiba de nu vad offside-ul ?
Chiriches ii de divizia a 12 de prim România n-are ce câta la Napoli!!!!
seara excelenta, mi-a completat un bilet zdravan meciul de la frankfurt. acuma...cat tineam eu sa bata eintracht (sau poate tocmai de asta), joao felix a avut cateva atingeri de mare clasa. la 1-0 a pus in fund 3 taietori de lemne de la nemtii (pe langa benfica, eintracht e de-a dreptul primitiva). nu stiu daca va fi un mare jucator, deocamdata e la categoria promisiuni (ca astia ai nostri, dar mai talentat). intr-un meci atat de fizic era si greu sa mai spuna ceva la gabaritul lui.
au batut tur retur in sferturi? au batut. ca mai nou chelsea a devenit abonata la europea league,asta este altceva. si asa imi este ciuda ca chelsea a luat trofeul ucl in 2012. stii de ce? simplu,eu vreau *** mai putine echipe sa aiba privilegiul sa ridice deasupra capului cce/ucl. inainte sa castige chelsea ucl au fost doar 20 de echipe care au castigat cce.ucl printre care si magica Steaua,acum sunt 21. p.s.;dezastru daca ar lua totenham ucl anul asta,oricine numai totenham nu. sa ramana alea 21 de super echipe printre care si Steaua din cele peste 5000 de echipe din europa care au castigat cce/ucl/.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Semi-surpriza din tur s-a anulat , asa ca avem semifinalele asteptate . 120 de milioane ? Au luat-o razna rau ...
La cum joaca Slavia nu ma mir ca Băluță nici nu este in lot...
eu chiar spuneam in tur,cand astia de la gsp faceau statistici cum ca benfica este ca si calificata ca nu este deloc asa. cum naiba sa fie o victorie cu 4-2 acasa ca si calificat. pai dai un simplu 2-0 in tur si la revedere. iar in legatura cu felix ala,daca stai sa te gandesti cat de fluctuanta este frankfurt a fost un noroc orb,nu se mai nasc jucatori ca si messi sau ronaldo in urmatori 50 de ani. mbappe ala este zero barat. rasa alba castiga detasat tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.