Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe probabile + favorita bookmakerilor
0
Universitatea Craiova și-a prezentat transferul făcut de urgență
1
„Chiar avem o problemă” » Mirel Rădoi a comentat numirea lui Gică Hagi la națională: „Dacă aș fi la FRF, eu asta aș face”
0
Specialiștii au calculat noile șanse la titlu, la jumătatea play-off-ului din Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Gata, pleacă de la Manchester City după 10 ani! Informație dezvăluită de Fabrizio Romano
0
Penalty-ul de la Euro i-a distrus cariera! La 30 de ani a rămas fără echipă și acum trăiește retras într-o localitate de 1.000 de locuitori
1
Inter a decis să facă o excepție: „Cristi Chivu îl leagă de scaun” » Titularul a fost convins de antrenor să rămână
0
Diego Simeone nu câștigă milioane doar din fotbal: a construit un imperiu împreună cu soția lui
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
s-a remarcat, doar ca nu era dispus la efort si l-au trimis la plimbare si grecii si olandezii; acum la batranete i-a mai venit mintea la cap si s-a apucat de treaba, e cam tarziu dar 2-3 ani mai poate face treaba!
tanase nu mai joaca nimic de cand a ajuns la steaua dar toata lumea il ridica in slavi!!! ce sa faci cu un asemenea jucator delasator??? sanmartean e de 2 ori mai bun la mijlocul terenului decat tanase, iar in momentul asta cred ca ar fi chiar util nationalei care dupa mine ar trebui sa aibe formula: pantilimon - sapunaru goian tamas rat - torje lazar sanmartean varga - mutu marica
Categoric TAnase!!! Pai cine-i impresariat de alde' Berbecali? .....!?! Si atunci cum vreti ca Sanmartean, ori altul sa fie nr. 10 la nationala? Avem ce meritam...
Tanase n-a junge nici la degetul mic al lui Sanmartean !!!!! Tanase e Dica doi ! fotbalisti doar in ziare !
Ghencisme 46and2,ghencisme !!
2 milioane ? Nici in viseele lui ! Asta mai mult de 500.000 de valoreaza ! E prost.taran,nu stie sa lege 2 vorbe la un interviu si e praf. Punct !
Corect,dribleaza cu foarte multa lejeritate.. Nici eu nu imi imaginez cum de nu s'a remarcat in acelasi fel,mai demult. Curios.. Sa nu ne grabim cu numarul 10.. Nu il merita nimeni,deocamdata,trebuie sa arate mai mult.
Nu imi pot da seama cum puteti compara un jucatorul medicru precum Tanase cu magicianul Sanmartean. Fratee, tanase nu are nici 10% din valoarea lui Sanmartean. Nu mai insistati cu el, stiti cu totii ca nu va fi vandut cu cele 2 milioane pe care cu totii le vreti de tot il promovati.
s-a spus deja tot ce era de spus si se stie de ce tanase e titular la nationala si sanmartean nu. eu nici nu ma mai uit la nationala cat timp piturca continua sa-l prefere pe tanase si pe cocis in fata lui sanmartean si herea.
si tu ce propui sa joace tanase pana in 2016 ???? esti istet nu gluma :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.