Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, despre transferuri și absenți înainte de meciul cu Dinamo: „Nu vreau să dau cu trafaletul”
0
Cristiano Bergodi are o problemă înainte de reluarea Superligii și vine cu o propunere: „Începem prea devreme. Nu am făcut aproape nimic pentru meciul cu Dinamo”
0
Ricardo Grigore, pus pe liber după 6 meciuri în Liga 2
0
Dinamo a prezentat al doilea transfer al iernii: „Made in La Masia”
0
Știri din fotbal internațional
S-a stabilit play-off-ul din Conference League » Când vor avea loc meciurile
0
Surpriză imensă în Top 100 cei mai bine plătiți sportivi din 2025
0
Michel Platini acuză: „Un grup de oameni a decis să mă «ucidă»! Infantino s-a îndrăgostit de oamenii bogați și puternici!”
0
Răzvan Marin, ars la buzunar de patron » Amendă de 400.000 de euro la AEK
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
te rectific,se scrie in ziarele din cipru ”CFR echipa umilita anul trecut de anorthosis a reusit sa impresioneze in Champion league”
Nu sunteti caini, sunteti niste gloabe amarate, imbatranite si depasite. Nu ati facut nimic in Europa. Daca in 5 ani de participare in UEFA ati adus 10 puncte este mult. Dar conducatorii vostri au o calitate stiu sa fie primii in liga I. Felicitari si tineti-o tot asa...
pt 2011 nu mai conteaza 2005/2006 ;)
Si mai suntem de rasul europei cu posturile TV care transmit fotbal. Nu le vede nimeni.
Extraordinar ce rusine... nici nu mai pot iesi in lume. Fiti seriosi, alarmistilor! Imi pare rau ca va dau click-uri pentru asemenea aberatii! Sunt CFR-ist, dar eu cred ca exagerati voit cu aceasta "rusine" nationala de a avea "numai" 2 echipe in CL si ambele cu sanse de calificare. Mi-e tot mai greata de carpa asta de internet numita GSP.
Vai, vai, ce rușine ne e! Europa ne-a pus la colț. Rrominul, se știe, nu poate trăi fără demnitate. Noroc de Bășescu, ne mai scoatem cu el.
niste prostovani asta sunt...mentalitate de comunisti borati...ce sa le ceri
2004/2005: Sporting 2005/2006: Viitoria 2006/2007: Braga 2007/2008: Braga dc aberezi, Nikko ?
Acum vreo doi sau trei ani, Portugalia avea trei in Liga (Porto, Benfica, Sporting) si niciuna in grupele UEFA. E drept, ca nu s-au pierdut toate pe drum in turul I, inainte de grupe, dar au ajuns la 3 cu 0.
Vai!!!!! Ce caini credeam ca are Dinamo. Baaaa alea-s potai, javre, la cum au jucat. Oitele si milusei lui Gigi au fost mai ,,aspre" ,decat cainii lui Borcea in confruntarile din UCL si UEFA. Asa-mi place sa fac misto de Dinamo ca sant v-ai de mama lor. Cum prind cate o echipa de amatori cum le-o trag aia in ,,freza : lui Dinamo. Lasa-ti pe alti si nu ne mai faceti de rusine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.