Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Ma tot uit pe reluare si nu vad in ce grupa a picat Dinamo...
Galca e foarte bun pt Steaua.Terminati cu prostiile.Poate ajunge in sferturile EL. Portar are ,fundasii centrali Varela si Szukala excelenti.Lukin va intra si el in forma.Latovlevici isi va reintra in forma dupa ce ii spune careva sa nu-si mai creasca masa musculara ca nu mai are viteza[e si chestie de aerodinamica].Chipciu e mare jucator desi sta prost la infumurare.Iar Breveld se poate incadra mai bine la mijloc.Iar Sintmartean joaca altceva fata de perioada Reghe.A fost pus pe pozitie de creatie spre deosebire de Reghe ce il folosa doar ca un bibelou la mijloc si fara conditie fizica sezonul trecut.
Esti prost de bubui cu noroc !!!
e in wc,e ora pranzului la valahu.
Alta varianta nu este decat sa se duca Becali dupa Dinu Patriciu. Ce echipa ne a facut Reghemeister si a distrus totul acest analfabet cu 4 clase .
Tu cred ca esti r.e.t.a.r.d.!
ete fleosc.. nu a fost nici prima si nici ultima.)
Steaua a avut noroc acum la tragerea la sorti la fel cum a avut noroc atunci cand a picat cu Ludogoret :))
Intra, cum sa nu ... intra direct in sferturi sau in semifinale, se dezbate lucrul asta la UEFA. Iar Rapid intra in cupele euroPENE unde se califica din oficiu.
nu-i bine sa gandesc asa,dar ii urez de pe acum:drum bun!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.