Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
3
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
Fara sa citesc comentariile (nu prea am timp de prostii...) observ mirat ca la un articol dedicat Stelei, din 5 comentarii, doar unul este stelist iar celelalte 4 ale lui cefura si dimano... Este foarte interesant, asa fac unii audienta, cu d-astia frustrati ce doar comenteaza ca mosii aia 2 din papusile Muppets :))) Ba inca se mai trezeste si un bozgor ceangau care iote ce zice: "Oricum, sunteti mandri posesori ai recordului de meciuri fara victorie in grupele Champions League; la mai mare!".... Adica la istoria lor seculara in (Mama)Liga Campionilor, ce poti sa mai comentezi??? Decat sa ii reamintesti sa isi curete tastatura de pamantul pe care l-a avut intre unghii cand a tast
adversarii lui steaua au trupe destul de bine cotate, ca loturi, ca valori de piata, dar nu stim ce fel de echipe formeaza aceste loturi. la prima vedere, sustin inca o data ca steaua are un lot mai slab valoric, dar mai inchegat. daca mai pleaca vreo 2, de exemplu tanase sau latodovleacovici, atunci se schimba datele problemei cat priveste omogenitatea.
dimpotriva, si steaua si astra vor trece de aceste grupe.
deci, este evident ca si astra si steaua chiar au avut multa sansa la tragerea asta. sortii le-au fost foarte favorabili. trebuie sa fii slab de tot ca sa nu treci in primavara din asemenea grupe modeste.
Din titlu inteleg ca a facut istorie la Kiev, Rio Ave sau Aalborg, nu ca s-a calificat in optimi/semifinale. Oricum, sunteti mandri posesori ai recordului de meciuri fara victorie in grupele Champions League; la mai mare!
Istorie : semifinale si optimi , asta inseamna.
Da ba , iar 3 ani a stat pe bara.
Si pe Real a tavalit-o ba proostea . Ce legatura exista intre marea echipa a Lyonului si gluma asta ? N-ai nicio treaba !
Ce istorie a facut Steaua? Aaa, scuze, ultima victorie in CL. In urma cu 8 ani!
Steaua n-a castigat niciodata in fata lui Dinamo Kiev la Bucuresti - pacat ca nu stii istoria. I-a batut de doua ori la ei acasa - ultima oara acum 8 ani. De Aalborg n-am ce sa zic ca nu au jucat cu nimeni deocamdata. Teoretic Rio Ave i-a batut pe amaritii aia de la Elfsborg cu chiu cu vai si s-au calificat ca au dat gol in deplasare. Asta dupa ce au eliminat in turul precedent pe IFK Goteborg :) .... Vom vedea ce si cum ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.