Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
FC OAIA -> ECHIPA TUTUROR TARANILOR DIN ROMANIA. OLEEEEEEEEEEEEEEEEE
Cu siguranta va invinge Steaua!Nu sunt cel mai mare admirator al Stelei,dar chiar imi doresc sa invinga.
.Se vede si din Giulesti , dar insamantarile de primavara parca vad ca le face Porumboiu . Las ca merita , are grupa imposibila fata de noi si Steaua .
ba vezi ca eshti prost tata e mort ceea ce i-ti doresc si tie :(
TELEMIAUAAAAAAAAAA MUUUUUUUIE TELEMIAUA
lasa-l in plata domnului! i-a dat ciobanul si lui o capita de fan si acuma behaie si el...
se vede primavara din mogosoaia
M-as ruga cu voi la ZIDUL PLINGERII alaturi de fratii din PCH si LEGIONE GRANATA !! Ne-am lovi cu capul de zid cum faceti voi numai sa bateti CAPITALA ROMANIEI astazi..doar astazi ..pls !!
suporterii sunt ca si stapanul adica ma intelegi......cretini
CE SA MAI SPUNEM CA SI SUPORTERII SUNT NISTE CIOBANI BORATI CU PAMANT INTRE DEGETELE DE LA PICIOARE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.