INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  STEAUA - STUTTGART

Steaua nu a mai primit 4 goluri acasă de mai bine de 4 ani! » Care sînt cele mai severe înfrîngeri steliste

Articol de - Publicat joi, 22 noiembrie 2012 00:00 / Actualizat joi, 22 noiembrie 2012 23:28

Steaua se putea califica din această seară dacă ar fi obţinut măcar un rezultat de egalitate, dar nemţii de la Stuttgart au demolat echipa lui Reghecampf în doar 31 de minute.

De mai bine de 4 ani nu s-a întîmplat ca Steaua să primească 4 goluri acasă. Atunci, steliştii au primit chiar 5 goluri, dar în prima repriză au încasat doar 3 goluri. Steaua a pierdut cu Lyon, scor 3-5.

andystar  •  23 Noiembrie 2012, 00:57

FRUSTRATII NU AU CRAPAT ? SUNT MORTI DE MULT EI SE BUCURA DOAR CAND PIERDE STEAUA ! EI NU EXISTA IN LIGA 1 SI NICI IN CUPELE EUROPENE ! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA !

suiac
suiac  •  23 Noiembrie 2012, 00:24

Pai acum a primit 5 (CINCI ) goluri , nu 4 ! TACTIC Reghechampf a gresit....Cum poti sa joci in linie cu 3 fundasi centrali masivi si lenti, cand nemtii jucau cu 3 atacanti de viteza ? Chipciu si Latovlevici nu sunt jucatori de banda, Bourceanu si Pintilii, depasiti net, Rusescu...."frunza-n vant" ! Asa s-a pierdut tactic un meci care oricum se pierdea, deoarece diferenta de valoare intre cele doua echipe , este imensa !