Alte știri din fotbal
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Vinicius, minge de plajă!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
eu unul cred ca vaslui poate scoate un 1-0
jucat cu mare, mareee atentie , eu cred ca bat vasluienii sigur!
nu stiu de ce dar cred ca vaslui ia bataie! nu vrea sa cobesc dar lazio nu cred ca va juca la fel ca pe olimpico , sper totusi sa faca maca run egal.La steaua nu se pune problema de puncte se pune prb doar de scor...cu cat luam bataie.Sa ne rugam sa piarda maccabi sau sa faca egal asta e tot ce putem face.Ca stelist am mici sperante pt un egal dar... nu prea cred.
fac si acum ! vezi meciurile din preliminarii plus inca 5 puncte in grupe si mai au 2 meciuri de jucat posibil sa faca inca 3 sau chiar 4 puncte.Cum nu fac? noi chiar am facut coeficient an de an.Oricum suntem departe de ce am fost nu neg dar indiferent de probleme steaua in europa mereu a jucat catdbe cat altfel.Ne multumim cu putin ce sa facem doar nu ne comparam cu marile puteri?
Normal ca este peste noi, m-am referit dpdv geografic, peste Balta. Acolo se baga bani si o fac profesionist. Grecia nu mai spun. Suntem in picaj maxim si avem nevoie ca de aer in seara asta de victorii cu nemții și cu Lazio.
Cred ca mai poti adauga cateva sporturi unde romanii sunt in top,dar de ce sa ii promoveze presa pe aceia,si nu pe Dragusanu,Crudu si alte sportive de rang mioritic?La noi asta inseamna stiri din sport:pupeze fara materie cenusie,masini,salarii exagerate,chiloti si alte rufe de spalat in familie.
poate chiar,peste noi ;)
Ne ducem tot în jos ! 22 de ani de cădere constanta.
Ce zici de Partizan? :) //www.youtube.com/watch?v=qYUSBg2L788&feature=related
asa da! dupa ce sportivi de la echipele de gimnastica, tenis de masa, judo, scrima sau karate ne fac peste tot de rusine, au castiguri fabuloase si tupeul sa pretinda rente viagere!!!... iata ca acesti bravi fotbalisti salveaza situatia si ne reprezinta cu cinste in lume :) pai cum sa nu fii mandru?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.