Alte știri din fotbal
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
0
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
1
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Bogdan Stelea, după momentele delicate trăite de Mircea Lucescu: „Trebuie să aibă o limită”
0
Știri din fotbal internațional
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Fotbalul falimentar de când Becali cu aroganța lu a mărit salariile jucătorilor ei nu joacă fotbal de banii pe care îi primesc.Și despre fotbalul plătit din bani publici nu CSA Steaua este sunt foarte multe echipe care sunt pe lângă primăriile din țară chiar în liga 1.Dar la unii le stă Steaua în gât că va depăși pe dl Antrenor patron și celelalte funcții ale d-lui Becali
Când câștigi campionatul ani la rând numai și numai cu arbitrii, trebuie sa vina și răsplata ! In fiecare an în Europa CFR a avut probleme cu echipe de la modeste in sus, dar anul ăsta s-a rupt putregaiul. FRF, LPF ori rup pisica in doua și termină cu supremația arbitrilor, ori închid pravalia..
Bai datatorule cu parerea oriunde te-ai afla, tu cu ce ai contribuit ca fotbalul romanesc sa nu ajunga aici. Ce te indreptateste sa vorbesti tu la adresa fotbalului romanesc in general si sa dai verdicte atat de dure. Tu esti zero absolut, lasa-l pe Hagi sa dea verdicte, pe alti fosti mari performeri din generatia de aur aici includ si Steaua '86, chiar Dinamo '89. Aveti, asa, un "dar" incredibil de a arunca in derizoriu o tema atat de importanta punand un astfel de personaj sa dea verdicte... Mai lipseste MM sa-si dea cu parerea si tabloul e complet.
Asta e rezultatul "intaririi" pentru cupe europene de la echipe aflate la retrogradare, cu jucatori de 100.000 de euro sau liberi de contract. Pentru echipe romanesti (gen CFR), grupele europene nu vizeaza performanta, ci evitarea insolventei, ori pur o taraba mai mare
Tot prostălău Ognene, tot prostălău?
exista pr@stea, joaca azi in cupa la 5. e pe digi, telekom, looksport transmis meciul.
Fotbalul Romanesc, sa dus la vale de cand este condus de papusica BURLEANU, el a distrus ceea ce am mai avut ramas de pe timpul lui HAGI.
Vocea si talentul lui !!!
Păi CFR are maximum de puncte în campionat.....aşa nepregătită cum e...
"Baba Novac ne-a fost alături la greu"....mda...grea a fost *** pe vremurile alea....pedeaspsa a fost şi mai grea...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.