Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ultimele detalii despre transferul lui Darius Olaru
0
Duțu și Musi vorbesc despre demisia lui Kopic: „Oarecum așteptat”
0
Mihai Rotaru dezvăluie: „Antrenorul mi-a trimis echipa pe WhatsApp înaintea meciului. Am rămas șocat”
0
Dorit în străinătate, Alexandru Musi a spus ce are de gând: „Ca orice jucător...”
2
Știri din fotbal internațional
Au sosit leoparzii! Naționala RD Congo a aterizat în State, după săptămânile de izolare forțată: „Ne-am adaptat”
0
Joshua Kimmich și colegii plătesc 600 de bilete pentru fanii lor. Ce stă în spatele deciziei
0
SUA - Paraguay, primul meci din grupa D la Cupa Mondială » Americanii lui Pochettino debutează acasă
0
Jurgen Klopp a criticat dur jocul de deschidere al Campionatului Mondial: „Asta descrie întregul meci”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Makaveli a fost pus sub control judiciar într-un dosar de evaziune fiscală ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Steaua se va caifica sigur
Cam in stilul lui Mourinho cand juca cu Barcelona ?!
Intrebare : In FIFA 11 au avut bunul-simt sa bage si CFR Cluj ?! Ca doar e echipa de talie mondiala . P.S. Macar asa sa aveti si voi satisfactia ca jucati altundeva decat in Liga 1 .
Baaiiii , Moraes vine sigur , mi a zis ca ai place mancarea de la noi, micii, sarmalele si MAMALIGA , matz "nteleesss baaaaiiiii ?
Ai dreptate. Multumim
lasa-ma si cu u .cluj si cu frinarii,le dau foc galeriile lui tska si steaua,mai ales ca sunt infratite
tu esti ungur mah de ce vb despre romani si bulgari?:)) poate din invidie ca voi jucati ...PE PS?:)) FORZA U CLUJ, chefereu nu exista!
cine l-a dus pe zicu la tska ? giovanni ,cine l-a adus pe florin costea la steaua?giovanni,la fel si cu moraes
sper sa se califice toate in grupe! FORZA STEAUA!!
Baaiiiiii , Moraes v a venii la Steaua , matz "nteles bbaaaiiii ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.