Alte știri din fotbal
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un meșter a tocat la păcănele 14.000 de euro din banii clientului și l-a ...
Libertatea
@ares123 Nu e mare antrenor, dar e om corect. Altul putea sa bage anul trecut rezervele cu TG-Mures si voi nu mai luati campionatul, ca Astra oricum era calificata in E.L., in schimb voi ati bagat acum 3 ani rezervele in meciul cu Vitorul sa ma ia *** niste puncte. Aici vezi carcaterul unui om.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumudica in poza asta ne arata de la ce capat o prinde...cu mana lui
Asta chiar a ajuns in *** lui sa se creada mare antrenor. Poza aia cu gulerul ridicat spune tot despre posibilul *** shumi. Iancu mai avea aparitii de astea, dar ala e doar un pustan... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@disclosure Pai cam asa este, ca si cu Craiova de abia ati castigat si tine cont ca, Craiova e praf de abia a scos un egal la Timisoara.
@don_vito Nush cat e de praf AZ dar e peste Rosenborg care are doar 4 jucatori in nationala Norvegiei si fata de Partizan care nu are nici un jucator in nationala Serbiei, care sunt doua nationale care sunt parnaie. Referitor la apararea Astrei ai dreptate nu e nush ce aparare dar au incasat 5 goluri in 3 meciuri, in schimb apararea Stelei a luat 10 goluri in 5 meciuri. Oricum Astra daca ar maia duce un fundas central, un fundas stanga si un inchizator ok nu ar avea asa multe probleme pe faza defensiva. Pt posturile de fundas stanga si inchizator ar fi Camorra si Petruci de la CFR.
Az e echipa de amatori dar tot se califica,apararea Astrei e praf.Ce o sa mai rad cand isi vor lua si astia 3 si intra in faliment si *** se intoarce printre *** in B
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))) Buna asta
@76dani Steaua e gata. Mai vinde *** pe Varela, Stanciu si Popa si liga a doua scrie pe voi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil asa scria la acea ora in titlu...
Alkmar - Steaua? Trezeste-te!!!!!!!!!!!! Si sa mai sti ceva, nu de Astra e interesata lumea, mai mult de ceea ce declara ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.