Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
1
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
1
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
17
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
5
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino susține că Anglia a profitat de criticatele „pauze de hidratare”
0
Scandal la Cupa Mondială » Renunță la națională după eliminarea dramatică
0
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Zlatan Ibrahimovic, impresionat la Cupa Mondială: „Mentalitate de campioană, echipă periculoasă”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
Uite o deosebire între galeria "care nu a tradat" și cea care e plina de oi. Prima se duce în Bulgaria sa aniverseze un meci de pe vremea când FCSB era Steaua iar cealaltă se lupta cu una ( dacă nu cea mai...) dintre mari galerii din Grecia. Dar dacă "duamnele judecatorese" a zis ca ei e Steaua, ei e! Poate ne explică însă cum, pot aniversa un meci al FCSB -ului cu bulgarii. Ca noi nu prea pricepem.
Haha, treaba-i deja nasoala. Aviz: spectatorii de matineu care vin pe stadion sa sparga bostan, batranii, copiii cu mame-n brate si FETELE DIN BRIGADA ARTISTICA autointitulata fc fcsb ultra, ramaneti in bordeiel voastre, priviti meciul la tele si totul va fi bine. Rosul periculos va sa zica Toura 7 si Delije, brrrr soro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.