Știri din fotbal internațional
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » Messi a deschis scorul
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Egipt e în optimile Mondialului! Profită de o schimbare dezastruoasă înaintea loviturilor de departajare
5
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
titikuru alias *** treci la plans si pune mileul pe tv cand joaca echipa campioana si singura adunatoare de puncte pentru romania.ai inteles melutule?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HAHAHAHAHA .. ati furat din 2007 ... si tot in urma stelei sunteti !!! *** !!HAHAHAHAHA!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tie vroiam sati zic, ca tu esti ala care crede ca toti care spunem ceva in defavoarea cfr ului suntem fcsbisti sau craioveni si fol fel de fel de epitete. Las o asa, si nu ca "cap de dop", ca nu esti tu vre in mare smecher sa vb cu mine asa. Am si eu opinia mea si mi o pot exprima liber oriunde. Cfr nu a facut un meci excelent, si nici cu Midyjyland. Astept sa joace mai bine.
Erau cumva fecesebisti coviditi testati cu aparat pcr (omologat la clinica lui nea cici) in fata la poarta palatului? :)))
***..)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu pacalici .. ca fcsb/steaua e pe 68 oricum !!!HAHAHAHAHA!!
In aceasta seara producatorii serialului X-Files au anuntat un nou episod inedit inspirat dintr-un meci de fotbal din Europa League 2020. Dupa ce locomotiva visinie romaneasca CFR 1907 Cluj a trecut prin Sofia, Bulgaria, cativa colindatori din Popesti-Leordeni, s-au prezentat la urgente cu urme de roti de tren, visinii, peste tot.
iti sta in gat?..))))
Stiu, mesajul meu nu iti era adresat tie, era o "indirecta" pentru fecesebisti, care au avut o noua seara trista. Asteptam gongul de final :)))) #falimentfcfcsb
Comparatia dintre antrenorul Petrescu şi antrenorul Şumudică este la fel ca si comparația jucatorul Petrescu cu jucatorul Şumudică. Net superior primul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.