Alte știri din fotbal
Raul Opruț, eroul lui Dinamo la Sibiu: „Ei mă ajută de acolo, de sus, i-am făcut fericiți”
0
Dinamo e lider în Superligă » Ce n-a văzut Sibiul: „Ghiulelele” lui Opruț au spart zidul lui Dorinel Munteanu!
16
Voleu superb reușit Opruț în Hermannstadt - Dinamo! A recidivat după doar 9 minute la Sibiu cu altă „ghiulea” de locul 1 în Superligă
0
Echipa din Superliga e interesată de Denis Alibec: „Este binevenit”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, duelul românilor în etapa #22 din Serie A. Șoc pe „Meazza”
1
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
HAHAHAHA!! furati de-atatia ani (DIN 2007 !!!) .. si tot pe locul 85 sunteti !!!HAHAHAHAHAHA!!!
dap .. cat crezi ca o sa va mai mearga cu arbitrii .. sau cu vicinius 48 ??!!HAHAHA!!chefere - campioana arbitrajelor !!HAHAHA!!!
.. da pe romaneste .. nu stii franare ??!!HAHAHA!!!
E simplu fraiere, cand n-o sa fie prapad la SOfia dupa meciul asta o sa inteleaga orice om normal la cap cata vrajeala e cu pericolul coronavirusului.
felicitari visiniilor ;-)
Ce ma,niciun articol,marca fituica,sa denigreze CFR?? Cu procese cu spinsorul tehnic?cu vreun paducel la care campioana Romaniei are restante de 0.12 euro si va fi depunctata chiaz azi,mai mult va fi exlusa din europa sau desfiintata.si absolut normal clona 1-fecesebe sau clona 2-"n"dolj sa i ia locul in el,cu punctele acumlate cu tot..
Cine la angajat pe asta sa scrie tampenii ? Dupa mintea astuia trebuie sa ne inghesuim prin tribune si sa ne imbolnavim toti.
"trioul Orban-Tătaru-Arafat nu ştie ce să mai închidă şi câte măşti şi ameninţări să mai inventeze." - numai *** putea scrie asa ceva, ar trebui cenzurat !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo CFR sunteti la 1000 de ani distanta de mioritele cu praz in gura
trioul Orban-Tătaru-Arafat nu ştie ce să mai închidă şi câte măşti şi ameninţări să mai inventeze. ....mostra de jurnalist roman, deci guvernul inventeaza pericolul coronavirusului. Incredibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.