Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
1
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
2
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
*** Ba, cu pretenții din astea să vii după ce FRF va permite Stelei să joace în L1 în baza meritului sportiv așa cum recomandă UEFA. Din L2 nu ai cum. Corvinul!? Este excepția excepției! Anul ăsta au ieșit și ei din Cupa înainte de grupe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba bietule pamant de floare,vezi ca Steaua din liga 1 de obicei nu pierde mai mult de 2 meciuri in grupele e.l. cum adica am castigat un meci? pai noi de obicei in e***le cam castigam pe multe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
plangi bah cu decenta si la tu pe Steaua din liga 1 in pace. absolut toata presa din grecia a spus ca joaca cu Steaua. si mancheter united a spus la fel. toata lumea. tu confunzi dreptul comercial cu cel sportiv. sportiv,noi suntem Steaua. si dupa ce trece legea aia care spune ca palmaresul insemna continuitate sportiva o sa fim si comercial Steaua. dupa alegeri desfiinteaza astia csa-ul din lipsa de bani. trebuie actualizate pensiile militare si bani o sa se ia de la csa.
CSA cam cand joaca un baraj de Europa League ? Sau macar niste tururi preliminare ? Poate luati cupa anul acesta si la anul jucati in Europa League ... Oopps, stai, poate joaca Chiajna ...
Cum citesti tu viitorul de vreo 5 ani de zile incoace. Doar ca, nu s-a intamplat nimic din ce ai prezis. FCSB nu s-a desfiintat, cele 37 de milioane cerute de Talpan nu exista in conturile CSA, publicul in continuare nu s-a dezis de FCSB, Talpan in continuare nu e comandant, CSA in continuare nu are drept de promovare. Stii de fapt ce ramane dupa toate acestea ? - toata lumea din media si din Europa au facut pp pe deciziile instantelor din Romania, inclusiv prietenii de la UEFA care au primit 278 kg de maculatura de la Talpan, toata lumea considera ca FCSB este in continuare echipa care s-a numit Steaua si a jucat in Europa in ultimii 77 de ani, iar echipa care se numeste acum Steaua este de fapt o clona. Ca judecatoarea "x" a dat o decizie despre un sport in care nici nu stie cum arata mingea, este fix frectie la picior de lemn. Succes cu Unirea Ungheni !!!
După eterna bucurie a fcsbistilor ca stăpânul a mai încasat niște bani, a venit o nouă zi în care FC Fcsb tot NU e Steaua! :-))) Juniorul și-a încasat umilința atât de meritată, căutată efectiv cu lumânarea, a mâncat bătaie acasă de la o echipă de 2 bani de al cărei nume nu a auzit aproape nimeni în afară, rămasă în 10 practic o întreagă repriza … Exact așa merită toți ăștia cu “pt mie FC Fcsb … “! :-))) Am răsfoit puțin comentariile și am observat ca Randumb nu a dat “pont” (era clar asta oricum din moment ce FC Fcsb nu a luat bătaie!) dar a albit din cauza emoțiilor și visează ca mai fac 2-3 puncte și trec mai departe. Odată ca e puțin probabil ca norocul fcsbist să mai continue iar și dacă ajung între primele 24 nu trec mai departe ci ajung la baraj. La ce echipe sunt doar printr-o minune a Sf Dumitru ar trece într-adevăr mai departe. De asemenea am avut dovada clară ca trăiesc gratis în căpățânile fcsbiste! Ei în loc să se bucure pt “tunul financiar” dat de ne-a jjijji așteptau înfrigurați un semn de la mine. Probabil să îmi arate cat sunt de inteligenți și ca au o viață de familie plină de bucurii . Așa ceva!? :-)))))) PS: nu vă ambalați, nu voi fi buzoian de mic Duminică, chiar dacă Bunică a jucat la Buzău, a fost unic, istoria aia nu se mai repeta în epoca covrigului!
Bravo si tie pentru fair play ... rar extrem de rar si de aia trebui apreciat in mod special.
...chiar doua...
Nici noi nu credeam!:)
Ai baut sampon ofiticatule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.