Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Cea mai buna echipa de dupa 89 n-are emotii.
Tu nu te uiti mah ce nume ai bah POPANDACHE. Popica fa-ne un bine si cauta-ne pe afara, fa-ne sa ne fie dor fraier cu coada ce esti.
Tu se pare ca ai *** mentala, de fiecare data cand scoti cate o idee, e de ***. Si vai ce mandrie ati adus voi clona ***, detineti nu mai recordui peste recorduri......bineinteles negative, 24 de meciuri fara victorie in grupele UCL ; nicio victorie in ultimii ani cand vb de preliminarile UCL, stati linistit ca va scoate si ROSENborg din Europa League si dupaia intrati in insolventa ca randu lumii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Dinamo, *** Rapid, *** tuturor care nu pot trai fara STEAUA CAMPIOANA ROMANIEI si care face de succes ca daca nu eram noi, puncte ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***...astfel se face de doua ori si ai dreptate,echipa ta favorita ar trebui aruncata la cosul de gun0i!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...fcsb ...este ca si eliminata din Europa ...
Hai plangeti-va la platini sa vi-l delege pe Tudor, el stie cum e sa joci in 12.
Sincer sa fiu dupa dubla asta cu Rosenborg vom trai pastele de 2 ori pe an =))) Trimiteti mizeria in cosul Recycle Bin, acolo trebuie sa stea defunctele.
@ John Mile ( ??!!?? ) si @ satyricon , very nice language,very nice ! Looks like both of you have *** for brains . That's why you have bad breath . Time for you to use more often a tooth brush . At least 6 times a day . It helps !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.