Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
1
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: apariție total neașteptată la sud-americani!
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii lovesc bara în minutul 20
3
Cristiano Bergodi, înaintea meciului decisiv cu Dinamo Kiev: „Statisticile au arătat că noi am fost foarte buni”
0
Veste bună pentru Craiova! Viitoarea adversară din Liga Campionilor a făcut anunțul oficial
1
Lifestyle
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Pai ce nu sti? La steaua gigi zice: Anul asta castigam usor europa league. Pe cand borcea: La anu jucam in liga campionilor!
din pacate, ne-am facut de rusine in europa league. ce nu inteleg este cum de au clacat cfr si timisoara, care macar au facut investitii, nu ca noi si dinamo!
nu avem simtul penibilului,dar nici ziaristii,de ce nu scrieti ce au declarat desteptii de patroni ca becali,antrenorii ca stoichita???!sunteti de toata jena,puteti urmari un blat ordinar acuma pe gsp,si sunt multe altele,arbitrii care fura la comanda,valize......culegem rezultatele la toate nivelurile
pai si ce a zis rau Iancu? a fost foarte corect, Poli chiar a jucat foarte bine. bine ca sunteti voi destepti.
ohooooo... asa da! Fotbalul romanesc "se face cu gura" !!! q.e.d.
ÎN SFÂRŞIT apar comentariile dinainte de meciuri, după. foarte bună iniţiativa. mă mir că lipsesc declaraţiile patronilor de la dinamo şi steaua, i-aţi menajat? ce zic niculescu şi toja nu mi se pare deplasat, oamenii sperau. "aroganţele", astea ar trebui evidenţiate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.