Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
5
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
lasa, bai, ca asa si noi am avut ghinion la galata, 4-1 e un scor mincinos, iar voi ati scapat cu toate punctele la bucuresti din cauza unui penalty ratat.asa ca lasa-ma cu panathinaikos al tau, daca va batem, bine, daca nu, asta e!
oricum nici o echipa nu merge ca sa pierde dar ptr ca traiesc la ora actuala la romania si urmaresc pe dinamo vad diferenta foarte mare de calitate intre dinamo si panathinaikos care daca se exprima la teren si are si noroc care nu avea cu turcii scorul poate fi cel mai putin 2-0 lezer.
A trebuit sa regretam noi ca nu ne a dat o lovitura de la 11 metri la Instabul , ca au scos de 2 ori Chisse ofsaint fara sa fie in fata porti si ca turci nu au facut nici o ocazie si golul a fost o carmbola de biliard de un sut care mergea afara si s-a lovit la piciorul lui Gilberto si s-a intors la poarta si acolo unde ati primit voi 4 goluri noi daca ne acorda penalty si lasa ofsaint care nu au fost nu ca nu pierdeam dar puteam cistiga.
bv baieti bv nicolae bv dinamo va iubesc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.