Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Neplacut, dar atata ne tine BRACINARUL.Nu avem mentalitate de invingatori.La meciurile cu miza, de regula FACEM PE NOI.Fara suparare,ne lipseste cultul muncii,a lucrului bine facut.Intreg sistemul sufera de aceeasi boala:minciuna,smecherie,lucrul facut de mantuiala chiar hotie.Nu realizam ca ne furam singuri caciula.
vad numele lui twente neingroshat! sa inteleg ca nu s-a calificat totusi de locul 2 cu 8 puncte???? toate celelalte echipe din toate grupele se califica de pe 2 vad ...e greseala de tipar sau...?
doze doze , esti ca in bancul cu 1 MAI , unu mai prosst ca tine n-am vazut , ce treaba are comentariul tau cu articolul ? sau mori de grija lui Niculae ?
Mi-a disparut placerea de-a mai privi un meci de fotbal. M-am saturat sa mai vad jucatori care mimeaza fotbalul, care pierd un meci inaite de-a intra pe teren Propun ca echipele care ne-au raprezentat in Europa League -sa fie penalizate cu cate 10 puncte in campiont -patronii acestor echipe sa fie amendati cu cate 1 000 000 € pentru deservicii aduse fotbalului romanesc -jucatorii acestor echipe sa fie declasati de la profesionisti la amatori si incadrati in munca ca hamali Echipele din
Dinamo cele mai multe puncte dupa Unirea...suntem pe drumul cel bun :)) sa fim seriosi cu actionari si infractori gen becali, borcea, turcu, iancu si alti parveniti nu o sa facem performanta indiferent de echipa acolo unde impresari dicteaza echipa va fi dezastru(vezi Dinamo)
unde plm il vezi tu pe Nico eu nu stiu...poate esti orb
tot nu pricep cine primeste de la niculae , pt k il vad pe ratangiu peste tot, numai poze cu el, ce treaba are el cu europa league? in curand o sa se intoarca in giulesti, sa dovedeasca k e mai slab decat ionita.
Acum se vad gloabele care s-au cumparat. Pana a se schimba antrenorul, cascati ochii si faceti transferuri...nu mai aruncati vina pe antrenori. Aveti impresia ca antrenorul e MAMA OMIDA si trebuie sa faca vreo scamatorie cu petardele cumparate?!!! Acum veti spune: Pai Dan Petrescu?...Pai Dan Petrescu a fost lasat in pace de a realizat ce a realizat! Si a stors tot ce a putut din jucatorii pe care-i are. Pe cand la voi antrenorul, sta 3-5-2-9 etape si gata...nu e bun dom'ne... Ne-am facut de ra
Au fost vremuri grele cind echipele noastre de fotbal nu reprezetau nimic in Europa, erau descalificate la prima intilnire cu vreo echipa "occidentala". Pe vremurile alea grele totusi puneam la punct echipele grecesti, turcesti sau israeliene. Acum te apuca risul, numai albanezii poate sunt mai rau ca noi. Trebuie sa multumim conducatorilor de la Federatie, Liga si patronilor de cluburi pentru asts.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.