Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Bine, bine, dar dinamul nost' cel de toate zilele cand a castigat ultima oara un meci cu slabanii astia de stelisti :)))))?! Erai nascut atunci?! Sa-nnebunesc, cat a trecut...
marsh mah la puricosii tai. daca te-ai pricepe la fotbal ti-as da un raspuns, dar tu nu esti decat un postac fara valoare.
ce de hateri penibili. toata ziua balturi si dopaj dar in europa ar fi normal sa bata steaua 6 din 6.....va multumim pt apreciere. la ei e normal sa btai chelsea sau ajax...si cand o faci ramul, vantul terenul, adversarul etc.....isi permit sa comenteze rezultatele unei echipe, desi echipa lor nici nu stie ce e aia Europa...sa cand stie joaca doar veri europene si umple tara asta cu adevarat de rusine....numai cine nu participa nu are cum sa se faca de ras....pt restul este posibl orice...mari bucuri, indiferenta pt rezultatl de aseara sau amri dezamagiri. oricum...afara cu galca cat mai repede...nu e antrenor
Daca nu-ti place comentariul asta, mergi pe saitul Digi, si ai acolo jda mii de ocazii mari si uriase ale Stelei - greu de inteles cum de a batut Dinamo! V-ai obisnuit cu pupincurismele si nu va mai plac consemnarile obiective. Pai daca Dinamo a jucat mediocru si v-a batut cu 3-1, Steaua cum a jucat? Sau unde si-a bagat arbitrul coada? Ca daca ala n-a fost 11m (Lato la Iarmolenko), care a fost? Faceti cheta, sa comenteze capiatii de la PROTv!
LAUDA DE SINE NU MIROASE BINE.Sa vorbesti luni de zile de steua, e mult prea mult.
10-0 trebuia sa fie scorul corect.
injurii e stelisti?? pai cu un gunoi uman ca tine ce ai vrea, sa-ti cant un cantecel de leagan?? spune tu ce rezultate notabile a avut fotbalul romanesc? ce echipa s-a calificat din grupele champions league? cand am spus ca astra i-a eliminat pe lyon din greseala, puricosii ca tine au sarit sa mi-o 'swga'. cand am spus ca rezultatul cfr-ului la manchester a fost o intamplare, ineptii ca tine au sarit sa mi-o lynga. marsh la culcare cu ineptiile tale cu tot.
iar CFR in Europa nu exista...ca faci 10 pct intr-o grupa de Europa si 100 de ani dormi nu inseamna ca esti mare echipa in Europa....CFR,Astra si toti vitejii astia sa treaca si ei de grupe de 2-3 in toata istoria lor,in Uefa,ca UCL este interzisa Romaniei....ca am fost aproape,ca bla-bla-bla 10 pct in UCL ....pe CFR cine a eliminat-o din Europa ? Astra a scos si ea capul in Europa pentru prima data si i-a dat Dinamo Zagreb cu terenu in cap...Petrolul,marea echipa a tarii ajunge pana in playoff,apoi game over...eu sunt anti Steaua,am fost,o sa fiu,dar tineti rautatile pentru Liga1 ...invatati sa criticati! La 6-0 cu Pandurii,ori la 5-2 cu Viitorul,nu la 1-3 cu Dinamo Kiev....
Cum e sa fii scos de cea mai slaba echipa din UEL :))))))? Aia de la Minsk si acum rad, saracii, nici ei nu stiu cum au ajuns pana aici... Au dat de niste verze mai mari ca ei, cea mai slaba echipa din UEL!!
incapabil de a gasi vreo lumina in joc,pe cand atacul este ca o sabie boanta,fara un varf de percutie si nealimentat cu suficiente baloane utilizabile in pozitii favorabile.Cert este ca daca se persista in pseudomanagementul actual,Steaua se va stinge lent dar sigur si ar fi mare pacat.Bafta in continuare,aveti mare nevoie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.