Comentarii (389)

ultras.nationalist  •  26 Iulie 2013, 00:00
Postat de samertx pe 25 Iulie 2013, 23:45

Mă refeream la comentariul tău , întâi îi împarți în jumătăți , după aia îi tai în trei entități distincte: Valoroșii , mediocrii și pa, pa Miti! Și eu cred că Marica este cel mai bun vârf de atac român aflat în activitate. Pe bune!

Da,este un atacant bunicel....Daca isi revine si Costea avem atac bunicel....

luciann  •  25 Iulie 2013, 23:57
Postat de thedronius pe 25 Iulie 2013, 23:52

Nu cu CFR si nici cu alta echipa. De regula sunt destul de rezervat in declaratii :) de data asta din fericire nu am motive sa nu declar ca nu are dracului cine sa ne ia fata. Nu ca e Steaua invincibila, dar astia sunt pilaf toti. Am ajuns sa punem in balanta cu Steaua pe Pandurii si Astra? Si in alti ani mai erau surprize, dar acum vorbim de cu totul altceva. Slava Domnului ca a mai ramas Steaua ca era debandada inca de anul trecut. Cum era un podium: Pandurii, Petrolul, Astra? E jenant...

Conteaza mult sa intram in grupele CL! Ca daca nu, vinde ciobanul tot si ne ducem si noi la vale! Si chiar daca intram din iarna sau din vara viitoare or sa plece multi si cu cine ii inlocuim ca nu prea mai sunt valori in tara! O sa ne bazam pe transferurile lui MM de afara!

samertx  •  25 Iulie 2013, 23:57
Postat de ultras.nationalist pe 25 Iulie 2013, 23:52

Sunt de acord,de aia am si zis ca imi pare rau ca Pandurii nu a castigat la Tallin. Acum Astra trebuie sa bata atat in tur cat si in retur iar Petrolul si Pandurii sa se califice,indiferent cum.

Astra a întâlnit un adversar comparativ egal ca valoare cu ei . Petrolul și Pandurii au făcut antrenamente. Tare îmi e că ptr. Petrolul vom avea cele mai mari emoții turul următor.

botizan  •  25 Iulie 2013, 23:56
Postat de yahoo22 pe 25 Iulie 2013, 23:48

Daca te uiti la Utrecht cum au pierdut cu bucatarii,ospatarii si bancherii din luxemburg calificarea dupa o infrangere si un egal si dai la o parte probabilitatea cea mare ca a fost un blat ordinar nenorocit,atunci putem spera!

Si eu zic ca a fost ceva ... astia au dat 3 goluri in 10 minute si pe urma au revenit luxemburghezii :))))

thedronius  •  25 Iulie 2013, 23:53
Postat de luciann pe 25 Iulie 2013, 23:51

Si eu zic ca Petrolul poate sa o elimine pe Vitesse! Ma bazez mult pe faptul ca olandezii n-au inceput inca campionatul! Conteaza foarte mult!

Vitesse si-a vandut cativa jucatori de baza. Nu am idee ce e cu aia care au venit, dar sunt sanse. Ideea e sa nu se gandeasca petrolistii ca aia sunt din Olanda ca se termina iar 0-4 :)

ultras.nationalist  •  25 Iulie 2013, 23:52
Postat de cornel61 pe 25 Iulie 2013, 23:44

Nu avem un campionat de Doamne ajută dar, chiar să avem probleme cu echipe din Cipru, țările baltice, Ile Feroe ș.a. ca acestea, despre ce valoare de campionat vorbim? Baftă echipelor românești mai departe!

Sunt de acord,de aia am si zis ca imi pare rau ca Pandurii nu a castigat la Tallin. Acum Astra trebuie sa bata atat in tur cat si in retur iar Petrolul si Pandurii sa se califice,indiferent cum.

thedronius  •  25 Iulie 2013, 23:52
Postat de luciann pe 25 Iulie 2013, 23:46

Am folosit monopol asa in general nu ca o sa castigam noi 100 de campionate la rand! Nici de asta in curs nu sunt sigur desi suntem favoriti (deocamdata)! Inca e devreme sa ne pronuntam desi eu tind sa cred ca ne vom bate cu CFR-ul!

Nu cu CFR si nici cu alta echipa. De regula sunt destul de rezervat in declaratii :) de data asta din fericire nu am motive sa nu declar ca nu are dracului cine sa ne ia fata. Nu ca e Steaua invincibila, dar astia sunt pilaf toti. Am ajuns sa punem in balanta cu Steaua pe Pandurii si Astra? Si in alti ani mai erau surprize, dar acum vorbim de cu totul altceva. Slava Domnului ca a mai ramas Steaua ca era debandada inca de anul trecut. Cum era un podium: Pandurii, Petrolul, Astra? E jenant...

luciann  •  25 Iulie 2013, 23:51
Postat de yahoo22 pe 25 Iulie 2013, 23:48

Daca te uiti la Utrecht cum au pierdut cu bucatarii,ospatarii si bancherii din luxemburg calificarea dupa o infrangere si un egal si dai la o parte probabilitatea cea mare ca a fost un blat ordinar nenorocit,atunci putem spera!

Si eu zic ca Petrolul poate sa o elimine pe Vitesse! Ma bazez mult pe faptul ca olandezii n-au inceput inca campionatul! Conteaza foarte mult!

nemira123  •  25 Iulie 2013, 23:51

Foarte bine ca sunt toate echipele acolo, doar ca Petrolul cam cam are cel mai greu adversar.

ultras.nationalist  •  25 Iulie 2013, 23:51
Postat de calea_victoriei pe 25 Iulie 2013, 23:43

Da ai dreptate Brasovul se va bate cu Dinamo pentru locurile 7-8 .

Tu ai o experienta mai mare decat mine,anticipezi mai devreme. Eu am nevoie de cateva etape ca sa dau un verdict. Insa cred ca ne vom bate pentru locul 6 cu Vasluiul,este posibil insa ca Steagu' sa mentina forma buna de anul trecut si sa terminam chiar pe 8....

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 39