Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, meciul zilei în play-off » Miză majoră în clasament
2
Alertă: Mihai Popa s-a accidentat înainte de Turcia - România! Pe cine a chemat Mircea Lucescu
0
MM Stoica a comentat neconvocarea lui Ștefan Târnovanu la națională: „E important să apere, nu să care sacul de mingi”
0
Declarația misterioasă a lui Ianis Zicu: „Am știut semnul azi. L-am văzut înainte de meci și am știut cum o să fie arbitrajul”
0
Știri din fotbal internațional
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Bayern Munchen, o nouă victorie la scor » „Mașinăria” de goluri a bavarezilor nu se oprește
1
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Atât poți, nu am ce face. Mai gândește-te.
Vezi ca in raspunsul tau te contrazici minte luminata : repet daca aceeasi faza se petrecea in careul clujului si din ea rezulta un gol in poarta celor de la Sevilla tu ai fi dat penalty la faza initiala ,ai fi sanctionat hentul in defensiva asta am inteles bun, dar apoi vii si spui ca hentul in atac este diferit fata de cel din aparare.
si-a facut-o cu mana!! I-au sarit limbile de la ceas!! au avut dreptate cei de la Craiova cand au zis: cat o sa-l tina norocul?!! ce bursuc ofticos.....ai fost fotbalist (si ce fotbbalist!!!) dar aici nene si tu stii ca n-ai dreptate dar o tii langa
Asa ati zis si la meciurile de pana acum cu Botosani,Astra ,Clinceni....Chiar credeti ca sunteti umoristi????Iti amintesti cum a luat Viitorul campionatul,declaratia lui Bud cu vacanta si apoi anul urmator cum ati jucat voi cu Viitorul???Anul trecut ce explicatie ati scos cand Hagi si-a scos atacanti la pauza cand va distrusese in prima repriza....???
Iti amintesti numai ce vrei....La ultimul meci cu voi eu stiu ca Omrani trebuia eliminat din minutul 30...La meciurile cu Dinamo arbitrajele sunt din Triunghiul Bermudelor!!!1.Coman primeste galben pentru aplauze in meciul tur,in al doilea meci Lazar nu...Ciobotariu care acum este la voi trebuia eliminat pentru fault dur la Coman...In plus Steaua-Dinamo nu mai este fotbal de zeci de meciuri ...De ce?Pentru ca Dan Petrescu,Chipciu ,Barsan ...au facut ca spectatorii olteni sa fie opriti in a lovi jucatorii...Stelistii sunt zoriti de arbitrii ...ba chiar li se da cartonase daca nu se baga sub titul obiectelor aruncate....Deci tu vezi doar ce vrei tu...
Se sancționează prima greșeală și vezi că hențul în atac e diferit față de ăla din apărare. Ești penal și aberezi prea mult. A fost henț clar.
Hai ca va vin 3 puncte pe tava cu Botosani dupa efortul prelungit cu Dinamo, Clinceni si Chindia.....motiv de bucurie in weekend
Poate ai vrut sa zici hent nu penalty...Treaba este ca umoristii Balaj-Craciunescu au spus ca Regulamentul sanctioneaza altfel atacantii la contactul mingei cu mana din 2018...Acum sa fie vinovata brigada de arbitrii ca astia mai stiu Regulamentul si in 2020????Nu ti se pare ca potrivit cuplului Craciunescu-Balaj Regulamentul de Fotbal are prea multe zone interpretabile....?
Trebuia penalty pt CFR la faza aia
Istetule care esti...nu exista "arbitrul nici nu s-a obosit sa vada reluarea" pt ca, daca ai urmarit meciul si nu te trezesti si tu vorbind asa sa nu adormi...la acea faza arbitru a fost "geana" pe faza si a judecat in fractiune de secunda corect faza..apoi *** aia de la VAR au vazut faza si minutul si ce naiba i-a spus in casca ala anuleaza direct fara sa vada nici o reluare..Acu spune tu la cate meciuri le urmaresti in weekend , daca urmaresti asa ceva, da un exemplu unde a intervenit VAR si arbitrul nu a mers la margine sa vada faza? Exemplu concret nu balarii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.