Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit ce va face din vară, când îi expiră contractul cu FCSB
1
Concurență pentru titularul lui Dinamo: „Rămâne interesul, de ce nu?”
0
Metaloglobus - Unirea Slobozia » La acest scor, știm prima retrogradată matematic
0
Încă un „stâlp” pentru Dinamo » Urmașul lui Boateng a „rupt norii” în ultimul meci
2
Știri din fotbal internațional
185 de percheziții în toată România » Operațiunea „Jupiter” are legătură cu meciurile din Premier League
0
Pierdere grea pentru Cristi Chivu! » S-a accidentat din nou și este în mare pericol să rateze finala Cupei Italiei
1
Surpriză! UEFA a luat decizia în privința lui Kyros Vassaras
0
Motivul incredibil pentru care șefii lui Bayern nu merg la Paris » Kompany va avea „paznic” pe ”Parc des Princes”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Ce gluma buna! Nu vezi ca CHEFEREUL trage sa moara si tu ii vezi in finala. Traiasca Boc, DNA la comanda si mafia PDL ca altfel nu lua CFR campinae.
pacat ca cfr nu a putut sa isi pastreze jucatorii.acum erau in finala champions league.
arbitrul nu da doua penaltyuri clare pentru benfica, iar la ratarea lui cardozo beto era la 4-5m de linia portii si voi vorbiti de blestem?! arbitrul a fost incompetent.
arbitrul ala a stricat finala...si-a batut joc de o echipa de vis a Benficai neacordand 2 penalty-uri si nestiind regulamentul cand Beto a iesit in fata cc2m...Parca am patit si noi Romanii la un penalty ceva de genul cand portarul advers a iesit mult in fata...parca la Steaua sau la echipa Nationala s-a intamplat
Aici nu-i niciun blestem , arbitrul a favorizat Sevilla, de aceea a pierdut Benfica !
inseamna ca nu prea te-ai uitat la meciurile stelei:))mai ales in tur
Ce 0ile sa comenteze. Bine ca a fost un evreu ungur, nu t1gan machidon.
Sigur, pentru stelisti numai Hapără Duckadam poate sa apere penalty-uri intr-o finala europeana. Adevarul este ca penalty-urile ratate au fost prost executate, iar faptul ca Beto a iesit mai mult in fata, doar la primul aparat, nu e o scuza. In mod normal un penalty inseamna gol.
Ce sar oile sa comenteze. Bine ca a fost un evreu ungur, nu un tigan machidon.
Când vezi asemenea favoritisme , față de o echipă , îți vine să închizi tv-ul..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.