Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Cu toate ca per ansamblu au cei mai buni, Budescu si Gnohere trebuiesc pusi urgent pe slabit! ambii au dat randament doar pana in min.60, dupa care au murit. Inchipuitiva ce randament ar putea da dupa o cura de slabire.
Duminica iar jucam fara atacant de careu,Ghnoere este suspendat si cica Alibec accidentat!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa te vad cum faci peste o saptamana, dupa vreun 7-1 sau ceva de genu'...
Ba realitatea e ca si Lazio a avut 2-3 ocazii destul de mari dar si FCSb a avut ocaziile ei.Clar italienii au o echipa mai buna, pai aia au buget de 100 de mil, nu ai cum sa te compari cu ei.Sincer e ca si cum LAzio ar juca cu Barcelona sau Real si ar obtine o victorie pe Olimpico.
Rinamo e valoroasa . A fost necesar un blat la Chiajna ca sa intrati in playoffs vai de capul vostru de amarati. .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Culca-te ca tre sa prinzi meciurile echipelor rapid de la ora 7 dimineata din liga a 4a
Nici nu se compara cu ce aparare avem acum...
Eu nu stiu ce meci ai vazut dar realitatea a fost ca Lazio a avut meciul la discretie si si-a batut joc de nenumarate ocazii imense, desi italienii te taxeaza de obicei din jumatate de ocazie. Aici a fost ceva dubios, ori vreo golanie la pariuri, ori vor jucatorii sa scape de Inzaghi si si-au facut socoteala ca pot rezolva trantind meciul asta etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.