Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
0
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, deranjat de-o întrebare: „Ne calificăm în semifinale și ne criticați?!”
0
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
cautam o reteta pt blat ,da' e buna si asta de la finu',pt cunoscatori ,desigur....
Bine dar atii uitat cum sa terminat acest meci in retur cei de la lazio trece peste steaua ca ati enervat pe jucatorii lui lazio cu simulari si tragere de timp exagerat
Ba tin cu Steaua, da voi nu va da-ti seama ce e in retur...nu va mai bucurați acum..că nu văd nici o victorie până acum și nici după...e greu!
Corriere della Sera este aproape de faliment pt ca a indraznit sa scrie ca Lazio a jucat cu Steaua! M Lucescu si GSP sunt si ei in mare pericol din acelasi motiv! bravul talpan-taliban si tovarasii lui bolsevici din MApN vor declansa o actiune fulminanta in justitie, pentru a pedepsi indrazneala lor, pentru ca au adus atingere imaginii si onoarei armatei romane. Cum pot capitalistii astia mizerabili sa nesocoteasca o decizie a justitiei aservite din Romania?? Trebuie sa raspunda in fata (farade)legii romane si la plutonul de executie cu ei. Procesul se va judeca evident in Romania, unde papusarii din MApN si sevicii pot manipula dosarele si DNA-ul, iar judecatorii sunt simpli executanti ai ordinelor primite. Va fi ultimul numar al ziarului Corriere della Sera, de maine apare in limba romana, scris in culoarea kaki, cu texte pregatite de talpan si ceilalti tovarasi sovietici ai lui!!! De M Lucescu si cei de la GSP nu mai are rost sa vorbim pentru ca ei vor fi adusi cu catuse la sediul MApN!
Articol exceptional ! Scris de un om cu suflet de suporter,de galerie sufletista !!! Colorat,viu,formidabil de sugestiv sila obiect ! RESPECT si SIMPATIE !!!
In retur,daca nu marcheaza Fcsb 2 goluri,macel scrie pe noi.Lazio o sa dea multe.Sper doar cu unul mai mult decat noi
FCSB,,idiotilor,aceasta nu este Steaua.Steaua este in Liga 4.
Bravo Steaua !!!
A fost de vis , atmosfera de zile mari , victorie pt Steaua si pt fotbalul romanesc ! vreau sa-l vad in reluare , pe stadion mai scapi faze :))) Planici si Gaman f bine Man si Vlad fara complexe , pana la urma toti au fost foarte buni !
A fost misto ? Sunt gelos .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.