Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume! Și asta va schimba...”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lovitură la final de mandat în Europa League! » Cifrele sunt dezastruoase, după al doilea sezon pentru FCSB
0
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
La halul în care este Rapidul anul asta mult mai probabil este ca voi sa aveți multe momente umilitoare în perioada următoare .
steaua nu este real dar nici stuttgart nu e barcelona... clar nu ai inteles mesajul asa ca esti mult mai prost....
uau...:)) diferenta e ca mie mi se rupe de comm voastre si oricum asata faceti de obiecei, dar bineinteles ca nu va convine cand vi se intoarce...apropo, ati batut record aseara, cea mai drastica infrangere pe teren propriu. nasol. pe viitor va sugerez moderatie
l-ai citat pe becali sau mm ? parca am mai auzit vorbele astea :))))...
in liga a 4 a , la amatori ,doar acolo si in liga 1 din romania becali ar face fatza la spagi :))
De acum încolo asa se va întâmpla . Poți sa fi sigur de asta .
Propun uniune nationala. Suntttttttttttt fericit si ma simt bine! De 5 ori
ceeee? care e ultima victorie de genul asta? voi mereu intrati la noi sa radeti, ba ca retrogradam, etc. a venit si randul nostru :))
Ce-i corect e corect. bun belgianul ala.
La ultima voastră victorie imorala și mincinoasa nimeni de la noi nu a ridicat piatra pe pagina voastră .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.