Comentarii (402)
indolentu
indolentu  •  07 Decembrie 2017, 23:09
Postat de indolentu pe 07 Decembrie 2017, 23:03

***

:))))))))))))))) a plinge cineva ie jignitor bravo ba baieti la fel ca si lebada alt cuvint jignitor :))))

chronic
chronic  •  07 Decembrie 2017, 23:19
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 23:18

1-1 la beer sheva!!

ba nu faci nimic cu romanii, asta e stilul angajatului roman, banii merg, ma duc in club dupa meci. uite cum joaca elvetienii desi nu lupta pentru nimic. d-aia becali nu o sa faca mare branza numai cu jucatori romani

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Decembrie 2017, 23:19
Postat de dinamo_fan pe 07 Decembrie 2017, 23:17

salut. in fotbal nu e pe cine cat e de aproape de minge si care se arunca si care nu se arunca. cat timp elvetianul joaca balonul nu se poate pune problema de fault. cel putin nu la regulament. daca ar fi o lovitura simultana sau daca ar lovi adversarul abia atunci e penalty. aici este joc periculos care explica de la sine: a jucat balonul insa periculor, intr-un mod nepermis de regulament. se pedepseste cu lovitura indirecta.

Eram ironic. Iti dai seama:)

adriann_
adriann_  •  07 Decembrie 2017, 23:19
Postat de adriann_ pe 07 Decembrie 2017, 23:17

Evident ca n-au fost 2m si nspe secunde dar felicitari,dupa multe incercari ai inteles in sfarsit care a fost dinamica fazei. Hai ca pana la urma v-a dat asta o pomana, sa vedem cum o da Ov Popescu peste poarta ;)

Scuze, a dat Mbape 2.0 in zis ==)))

dinamo_fan
dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 23:18

bai..sa aiba aia om cazut in careu si tu daca tot ai continuat faza sa o dai centrare in spatele portii...

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Decembrie 2017, 23:18

1-1 la beer sheva!!

adriann_
adriann_  •  07 Decembrie 2017, 23:17
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 23:12

ok, asa e, cred ca tanase ar trebui sa isi ceara si scuze, nu era aceeasi faza, tanase era la doi metri de ala si s-a aruncat duoa circa 20 de secunde cu capul in piciorul lui, ai dreptate percfecta, gata m-ai convins!:)

Evident ca n-au fost 2m si nspe secunde dar felicitari,dupa multe incercari ai inteles in sfarsit care a fost dinamica fazei. Hai ca pana la urma v-a dat asta o pomana, sa vedem cum o da Ov Popescu peste poarta ;)

dinamo_fan
dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 23:17
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 23:12

ok, asa e, cred ca tanase ar trebui sa isi ceara si scuze, nu era aceeasi faza, tanase era la doi metri de ala si s-a aruncat duoa circa 20 de secunde cu capul in piciorul lui, ai dreptate percfecta, gata m-ai convins!:)

salut. in fotbal nu e pe cine cat e de aproape de minge si care se arunca si care nu se arunca. cat timp elvetianul joaca balonul nu se poate pune problema de fault. cel putin nu la regulament. daca ar fi o lovitura simultana sau daca ar lovi adversarul abia atunci e penalty. aici este joc periculos care explica de la sine: a jucat balonul insa periculor, intr-un mod nepermis de regulament. se pedepseste cu lovitura indirecta.

indolentu
indolentu  •  07 Decembrie 2017, 23:06
Postat de chronic pe 07 Decembrie 2017, 23:13

ca steaua o fi vreo mare echipa, fara aportul a vreo 5-6 titulari

vezi ca daca vede randormu ce scrii te injura la loc comanda.cum iti permiti tu sa scrii asa ceva de campioana lumii?wtf wtf wtf

bazileon
bazileon  •  07 Decembrie 2017, 23:15
Postat de chronic pe 07 Decembrie 2017, 23:13

ca steaua o fi vreo mare echipa, fara aportul a vreo 5-6 titulari

Cred ca ati schimbat IDurile!

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 41
Comentează