Comentarii (402)
indolentu
indolentu  •  07 Decembrie 2017, 23:03
Postat de Abigail Laslas pe 07 Decembrie 2017, 23:12

Shumudica? Negoitza? Burleanu?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bazileon
bazileon  •  07 Decembrie 2017, 23:14
Postat de sooos1ck pe 07 Decembrie 2017, 22:50

Ai putea totusi sa fii impartial, avand in vedere ca joaca o echipa romana cu una straina, dar asa suntem noi romanii, ne mancam unii pe altii :)

Fii serios, dom'le, fireste ca omul e impartial. Pai, ce, Tanase joaca mingea? A sarit ca bezmeticul in piciorul luganezului, doar-doar s-o milostivi arbitrul. Ei, uite ca nu mai merge. Arbitrajul nu ca-i nepartinitor, dar trage cu FCSBu; pai cate faulturi oribile a facut Morais si nimic? V-ati obisnuit cu pomana.

mariuss72
mariuss72  •  07 Decembrie 2017, 23:03
Postat de Abigail Laslas pe 07 Decembrie 2017, 23:12

Shumudica? Negoitza? Burleanu?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  07 Decembrie 2017, 23:13
Postat de dinamo_fan pe 07 Decembrie 2017, 23:12

cu un gol rapid acum scorul asta se poate intoarce usor. sa nu uitam ca nu joaca vreo mare echipa europeana sau macar mare echipa elvetiana.

ca steaua o fi vreo mare echipa, fara aportul a vreo 5-6 titulari

hitman222
hitman222  •  07 Decembrie 2017, 23:13
Postat de dinamo_fan pe 07 Decembrie 2017, 23:12

cu un gol rapid acum scorul asta se poate intoarce usor. sa nu uitam ca nu joaca vreo mare echipa europeana sau macar mare echipa elvetiana.

E bine asa cum e,nu inteleg de ce te consumi.

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Decembrie 2017, 23:12
Postat de adriann_ pe 07 Decembrie 2017, 23:11

Nu ma zapacitule, daca eu ma tin cu mana de balustrada si tu te arunci cu moaca in pumnul meu, iar scena e filmata de vreo camera de supraveghere, s-ar putea sa constati cu surprindere ca nici un judecator de pe lumea asta n-o sa considere ca eu te-as fi agresat.

ok, asa e, cred ca tanase ar trebui sa isi ceara si scuze, nu era aceeasi faza, tanase era la doi metri de ala si s-a aruncat duoa circa 20 de secunde cu capul in piciorul lui, ai dreptate percfecta, gata m-ai convins!:)

indolentu
indolentu  •  07 Decembrie 2017, 23:02
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 23:09

eu daca iti dau tie un pumn in gura, teoretic te-as putea da in judecata pentru ca ai intrat cu dintii in pumnul meu, nu?:)) hai ca esti amuzant:)) auz` la el, cica a intrat tanase cu capul in piciorul aluia:))))))))

hai ca si tanase ala le cauta acu sa fim seriosi

1198766430181192
Abigail Laslas  •  07 Decembrie 2017, 23:12
Postat de mariuss72 pe 07 Decembrie 2017, 23:00

Imi pare rau, poti veni tu cu orice argument de pe lumea asta, ca tot n-o sa ma convingi un sfert de secunda ca acel personaj merita considerat un caracter ales. Comapari niste *** intre el, chiar am ajuns sa nu mai gasim niste repere de moralitate in tara asta?

Shumudica? Negoitza? Burleanu?

steaua1986forever
steaua1986forever  •  07 Decembrie 2017, 23:09
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 23:09

eu daca iti dau tie un pumn in gura, teoretic te-as putea da in judecata pentru ca ai intrat cu dintii in pumnul meu, nu?:)) hai ca esti amuzant:)) auz` la el, cica a intrat tanase cu capul in piciorul aluia:))))))))

ti-ai gasit cu cine sa dialoghezi, felicitari pentru incercare oricum...

dinamo_fan
dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 23:12

cu un gol rapid acum scorul asta se poate intoarce usor. sa nu uitam ca nu joaca vreo mare echipa europeana sau macar mare echipa elvetiana.

  • 1
  • •••
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • •••
  • 41
Comentează