Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Alan Shearer îi avertizează pe englezi și nu uită înfrângerea dureroasă contra Argentinei: „Nu cred că atunci a câștigat cea mai bună echipă”
0
Oficial! Plângere împotriva lui Gianni Infantino
0
Craioveanu și Ilie Dumitrescu au văzut omul meciului Franța - Spania și s-au contrazis: „E «pușcărie»!”
0
Zeljko Kopic a sesizat un detaliu la victoria Spaniei: „Pe ei trei îi remarc în mod special”. Ce zonă l-a impresionat pe ex-dinamovist
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Nu inteleg cum nu poti aprecia o echipa cand aceasta chiar joaca fotbal. Mie-mi place cum joaca Steaua sezonu' asta. Ce-i drept ma deranjeaza anumiti oameni din conducerea clubului + presa asta jalnica, dar ma rog. Echipa joaca f. bine.
Gata Davidero, nu mai raspunzi, sau esti cu dinamo_wc?
Pentru Steaua, incepe primavara! Restu' e tacere!
Stai calm ca nu-ti mai raspunde si chiar daca ar face-o crezi ca merita sa faci puscarie sau sa-i platesti spitalizarea pentru ca omori sau schilodesti un imbecil? Ignora-l si nu-i mai raspunde la comentarii si il pedepsesti mai crunt decat daca l-ai bate.
Omul isi exprima o parere, care pe deasupra e si pertinenta, si tu vii si jignesti. Prost esti!
Bilbao a egalat in 10 minute pe Lyon, de la 0-2.
In fine...aia se-njura intr-o parte,noi stam in alta.Iar daca suntem calcati pe nervi mai scapam si noi cate una :))
MARE DREPTATE AI
Nu mai e Javi Martinez, nu mai sunt motivati, Bielsa nu a avut niciodata rezultate pe termen lung si LLorente nu mai joaca nimic deoarece e in ultimul an de contract si e mai mult rezerva.
Vin c-un hanorac ros-albastru. Ia-ti ceva alb-rosu, sa am pe ce sa flegmez. La 7, la poarta principala, aia de pe Chibzuintei. E bine, cunt?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.